Wybierz miasto:
  Hipokrates Świętokrzyski 2018. Przychodnia "Zdrowie" w...

  Hipokrates Świętokrzyski 2018. Przychodnia "Zdrowie" w Końskich najlepsza w powiecie. Szczególną uwagę zwraca na małych pacjentów

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Na zdjęciu dyrektor Przychodni Zdrowie Tomasz Zięba prezentujący jej nowoczesne wnętrze.

  Na zdjęciu dyrektor Przychodni Zdrowie Tomasz Zięba prezentujący jej nowoczesne wnętrze. ©Dawid Łukasik

  Działająca w Końskich od 2013 roku Przychodnia Zdrowie zwyciężyła w organizowanym przez Echo Dnia konkursie Hipokrates Świętokrzyski 2018 i zdobyła tytuł najlepszej przychodni w powiecie koneckim. Jaki jest klucz do sukcesu i zaufania ze strony pacjentów.
  Na zdjęciu dyrektor Przychodni Zdrowie Tomasz Zięba prezentujący jej nowoczesne wnętrze.

  Na zdjęciu dyrektor Przychodni Zdrowie Tomasz Zięba prezentujący jej nowoczesne wnętrze. ©Dawid Łukasik

  Przychodnia Zdrowie rozpoczęła swoją działalność 1 lipca 2013 roku. Jak zaznacza dyrektor „Zdrowia” Tomasz Zięba przychodnia nie powstałaby gdyby nie współpraca kilku osób ale dwie z nich zasługują na szczególne wyróżnienie.

  - Przychodnia powstała dzięki dwóm osobom: pani doktor Agnieszce Wiktorowicz i Małgorzacie Sułek-Ziębie. Ich ogromna determinacja i zaangażowanie podczas realizacji projektu pozwoliły na stworzenie czegoś co początkowo wydawało się całkowicie nierealne. Powstała nowoczesna przychodnia, która obecnie została uznana za najlepszą przychodnię w powiecie koneckim – przyznał Tomasz Zięba.

  Sprawna i jak najlepsza działalność przychodni nie byłaby możliwa gdyby nie wykwalifikowany personel, który rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

  - Stopniowo kadra przychodni została uzupełniona przez nasze fantastyczne pielęgniarki i lekarzy jak na przykład pani doktor Magdalena Prasał, która w tym roku została uznana najlepszym lekarzem rodzinnym w powiecie koneckim. Wszyscy nasi pracownicy wspólnie przyczyniają się do sukcesu jakim jest uznanie ze strony pacjentów – podkreśla Tomasz Zięba.

  Dla przychodni jedną z najważniejszych grup pacjentów są ci najmłodsi.
  - Od początku naszej działalności priorytetowo traktujemy małych pacjentów. Dzięki zatrudnieniu kilku pediatrów dzieci mogą uzyskać poradę bez zbędnej zwłoki, a szczepienia odbywają się w dogodnych dla rodziców terminach – zapewnia Tomasz Zięba.

  Ważnym czynnikiem wpływającym na sprawną działalność przychodni jest rozwijanie usług dla pacjentów w oparciu o nowe technologie.

  - Od początku funkcjonowania postawiliśmy na nowoczesność: dokumentacja medyczna w formie elektronicznej, recepty drukowane a nie pisane ręcznie co wyeliminowało problemy z legendarnym już „lekarskim pismem”, możliwość zapisu pacjenta telefonicznie na konkretną godzinę czy też możliwość rejestracji przez internet. Wszystko to w połączeniu z fachowością personelu powoduje, że przychodnia jest wybierana przez co raz większą liczbę pacjentów. Będziemy starać się nie zawieść okazanego nam zaufania – przyznał Zięba.

  Dyrektor Przychodni Zdrowie nie kryje radości z faktu, że to właśnie ich placówka została wybrana zdaniem czytelników Echa Dnia najlepszą przychodnią w powiecie koneckim.

  - Ta nagroda to duże wyróżnienie i pokazuje, że to co robimy jest dobrym kierunkiem działania. Oczywiście to pacjenci głosują i doceniają naszą pracę co stanowi motywację, żeby jeszcze lepiej pracować i jeszcze bardziej pomagać pacjentom. To wyróżnienie to zasługa personelu, który tutaj pracuje, a więc przede wszystkim lekarzy i pielęgniarek. To właśnie dzięki nim pacjenci wybierają właśnie naszą przychodnię i tak naprawdę to oni są zwycięzcami – powiedział nam Tomasz Zięba.


  Najczęściej czytane

  Styl życia

  Polecamy

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  Jedzenie i zabawa

  Na językach