W pierwszy dzień targów Horti - Tech w Kielcach, w środę, 13 lutego, konferencję dla plantatorów sadów i warzyw przeprowadzi Świętokrzyski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach, a będzie ona dotyczyła działalności krajowych instytucji rolniczych, jako wsparcia dla sadownictwa.

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych HORTI-TECH. W dniach 13-14 lutego w jednym miejscu spotkają się polscy i zagraniczni producenci sprzętu sadowniczego i warzywniczego oraz właściciele sadów i gospodarstw warzywniczych. Nie zabraknie świeżej wiedzy o branży i konferencji o problemach .

W tym roku Targi Kielce oraz współorganizator targów - Leaf Media postanowili łączą cenione w branży sadowniczej wydarzenia.

Do współpracy zaproszono organizatorów Międzynarodowych Targów Agrotechniki Sadowniczej wraz z uznaną w branży sadowniczej konferencją FruitPRO, którą przygotowuje firma BASF Polska i Samodzielny Zakład Sadownictwa Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Tym sposobem odwiedzający wydarzenie poznają ofertę ponad 100 firm i jednocześnie mogą skorzystać z wiedzy światowych ekspertów, którzy przyjadą do Kielc.

Podczas wydarzenia nie zabraknie przedstawicieli instytucji rolnych, jak między innymi Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Świętokrzyskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Własną konferencję w środę, 13 lutego, organizuje Świętokrzyski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach, a będzie ona dotyczyła działalności krajowych instytucji rolniczych, jako istotnego wsparcia dla polskiego sadownictwa. Będzie mowa o szansach i zagrożeniach, roli doradztwa i kierunkach rozwoju. Na stoisku ARiMR będzie można będzie liczyć także na specjalistyczne konsultacje.

Targi Horti Tech w Targach Kielce przy ulicy Zakładowej 1 trwają w środę od 9 do 17 i w czwartek od 9 do 16. Wstęp wolny po rejestracji na stronie Targów Kielce bez rejestracji - 10 złotych, ulgowy-5.

Po odbiór darmowych wejściówek na Targi Horti-Tech zaprasza Świętokrzyski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - są dostępne w siedzibie przy ulicy Warszawskiej 430, budynek A– pierwsze piętro Kancelaria Biura Wsparcia Inwestycyjnego.

CZYTAJ TAKŻE
"Rolnik szuka żony" na targach Horti - Tech w Kielcach. Będzie można się zgłosić do programu!
Horti - Tech w Kielcach w środę i czwartek. Nowoczesne maszyny, nawozy i mnóstwo najnowszej wiedzy

POLECAMY RÓWNIEŻ:


NOWE ZASADY PRZECHOWYWANIA NAWOZÓW I NAWOŻENIA. SPRAWDŹ, ZA CO DOSTANIESZ KARĘ


PLAN NAWOŻENIA AZOTEM – JAK SPORZĄDZIĆGdzie zarejestrować koło gospodyń wiejskich?Dopłaty do paliwa rolniczego 2019. Do kiedy złożyć wniosek o zwrot akcyzy, do kiedy faktury, stawka? [5.02]
Śmieszne nazwy miejscowości w Polsce. ZOBACZ galerię!NIE CHCIAŁ JEJ ROLNIK, KTÓRY SZUKA ŻONY. ZOBACZCIE ZDJĘCIA WYSPORTOWANEJ PAULINY