Hummel 4. Liga. Moravia Anna-Bud Morawica przegrała z AKS 1947 Busko-Zdrój 1:3. Wszystkie bramki zdobył Dorian Buczek

Jaromir Kruk, dor
Do niespodzianki doszło w Morawicy, gdzie Moravia Anna-Bud przegrała z AKS 1947 Busko-Zdrój 1:3. Wszystkie bramki w tym spotkaniu zdobył Dorian Buczek.

Moravia przegrała z AKS 1947 1:3. Wszystkie gole strzelił Dorian Buczek

Moravia Anna-Bud Morawica - AKS 1947 Busko-Zdrój 1:3 (1:2)
Bramki: Dorian Buczek 3 (samobójcza) - Dorian Buczek 15, 17, 62.
Moravia: Wojno – Wasilewski (75 Kralka), Dziedzic (17 B. Młynarczyk), Górecki, F. Rogoziński – Ł. Zawadzki, Rabiej (65 R. Szymański), Michał Zawadzki – Maciej Pokora (54 Szałas), Michał Rybus, Pryjmak (54 Szczepanek).
AKS: Banach – Kowalczyk, Grad, Ślefarski, Motyl (87 Boś) – K. Pawłowski, Szymkiewicz – Bogacki (69 Szumilas), Zacharski, Taler (84 Michta) – Buczek.
Żółte kartki: Szumilas – Michał Rybus, Ł. Zawadzki, Michał Zawadzki.
Sędziowali: Marcin Szrek + Tomasz Orkisz, Michał Molenda.
Widzów: około 200.

Dorian Buczek najpierw sam pokonał swojego bramkarza po rzucie rożnym Filipa Rogozińskiego, ale potem trafiał już do bramki przeciwnika. Po zejściu kontuzjowanego Karola Dziedzica obrona Moravii nie tworzyła już monolitu. Buczek wyrównał w 15 minucie, w 17 znów pokonał Krystiana Wojno po asyście Patryka Kowalczyka. Ozdobą potyczki był gol w 62 minuty – Buczek popisał się efektownym lobem. W środku pola AKS rządził młody Kacper Pawłowski.