Hummel 4.liga świętokrzyska. Orlicz Suchedniów - Spartakus Daleszyce 1:3. Trzy gole Jeziorskiego! Zobacz, wideo oraz zdjęcia meczu i fanów

Stanisław Wróbel
W meczu 10.kolejki Hummel 4.ligi świętokrzyskiej , w niedziele Orlicz Suchedniów przegrał ze Spartakusem Daleszyce 1:3. Do przerwy było 1:1. Trzy gole dla gości strzelił Michał Jeziorski. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Dla Orlicza gola zdobył Dominik Chrzanowski w 25 minucie. Dla gości wszystkie trzy bramki były dziełem Michała Jeziorskiiego -w 4,51 i 88 minucie z karnego.

Ubysz - Łubek (80 Kuć), Bryczkiewicz, Dulski, Bator - Sikora (70 Witkowski), Skarbek (65 Mądzik) , Chrzanowski (85 Działak) , Zygmunt, Kita - Rzeszowski

Trener Orlicza Łukasz Tekiel oceniał po mecz: Z naszej strony w drugiej połowie nastąpiła lekka dekoncentracja i straciliśmy dwa gole. Pięć minut przed końcem mieliśmy piłkę na wyrównanie ale zawodnik Spartakusa wybił piłkę z linii bramkowej. Potem niestety straciliśmy z karnego trzecią bramkę i nie było już szans na poprawę wyniku.