Hummel 4.liga świętokrzyska. Orlicz Suchedniów - Stal Kunów 2:4. Gospodarze kończyli w 9! Zobaczcie zapis transmisji i zdjęcia

Stanisław Wróbel
Fragment meczu. Więcej na kolejnych zdjęciach
W meczu 8.kolejki Hummel 4.ligi świętokrzyskiej Orlicz Suchedniów przegrał ze Stalą Kunów 2:4. Gospodarze kończyli mecz w 9 po dwóch czerwonych kartkach! Zobaczcie zapis transmisji i zdjęcia z meczu.

Zobaczcie transmisję z meczu 8. kolejki Hummel 4.liga świętokrzyskiej Orlicz Suchedniów - Stal Kunów

Hummel 4.liga świętokrzyska, 8 kolejka, Orlicz Suchedniów - Stal Kunów 2:4 (0:2)

Bramki: Chrzanowski 55 i 80 dla Orlicza - Marcin Dynarek 4 i 70, Woźniakowski 35, Ostrowski 72 dla Stali Kunów
Orlicz Suchedniów: Sanocki - Bator, Banaczkowski, Bryczkiewicz, Turski ( 75 Łubek) - Tumulec, Skarbek, Chrzanowski, Zygmunt (75 Sikora), Kita - Rzeszowski
Stal Kunów: Wielguszewski - Cholewiński, Dębniak, Garbacz, Stańczak - Jas (55 Ostrowski) , Małaczek, Kowalski (65 Janiszewski), Woźniakowski - Wielgus, Dynarek

Stal Kunów wygrała bardzo wyraźnie ale też mocno pomogli jej w tym gracze Orlicza Suchedniów, którzy kończyli mecz w dziewiątkę po dwóch czerwonych kartkach.

Jedną sędzia pokazał około 55 minuty za faul od tyłu w nogi rywala - faulował Banaczkowski. Druga została pokazana za... wyzwiska jakie skierował jeden zawodnik do drugiego. Dostał ją Tumulec około 85 minuty.

Marcin Dynarek, grający trener Stali Kunów: - Zarówno dla nas jak i dla rywala był to mecz o 6 punktów, byliśmy sąsiadami w tabeli więcej nikt nie chciał przegrać. My bardzo cieszymy się ,że wygraliśmy. Przy 4:1 trochę się rozkojarzyliśmy i straciliśmy bramkę.

Łukasz Tekiel, trener Orlicza Suchedniów: - W pierwszej połowie graliśmy bardzo słabo. W drugiej po rozmowie z szatni wyszliśmy zmotywowani, zaczęliśmy prowadzić grę. Strzeliliśmy bramkę. Niestety czerwona kartka zepsuła wszystko. Mimo to próbowaliśmy jeszcze gonić wynik ale po drugiej czerwonej kartce nie było już szans.