II liga piłkarzy ręcznych: Wisła Sandomierz wygrywa w Kielcach

Redakcja
W meczu 5. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych, szczypiorniści Wisły Sandomierz wygrali w Kielcach z rezerwami Vive Targów Kielce 41:36.

Vive Targi Kielce - Wisła Sandomierz 36:41 (17:17)

Gruszczyński, Bysiak - Fugiel 9, Kusal 9, Mazur 6, Chodur 6, Jamioł 2, Pięta 1, Budziosz 1, Styrna 1.

Wisła: Skowron, Teterycz - Werstler 12, Ogrodnik 11, Szklarski 6, Sadecki 4, Pawelczyk 4, Gach 3, Guz 1.

Derby województwa Świętokrzyskiego były popisem skuteczności obu drużyn w ataku. Początek meczu należał do gospodarzy, którzy jeszcze w 23. minucie prowadzili 15:12. Jeszcze na początku drugiej odsłony rezerwy Vive Targów miały minimalną przewagę (18:17 w 32. minucie), ale potem

12. Wanda 5 0 123-147

W innych meczach: MOSiR Bochnia - MOSM HIT Bytom 24:22 (9:13), Juvenia Rzeszów - KS Wanda Kraków 23:22 (14:11), Orzeł Przeworsk - MTS Chrzanów 26:40, Grunwald Ruda Śląska - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 32:28 (15:15), Zagłębie Sosnowiec - KSZO Odlewnia Ostrowiec 28:19 (14:10).

W następnej kolejce, 10-11 listopada: Wisła - Orzeł, KSZO Odlewnia - Vive Targi II.

W następnej kolejce, 10-11 listopada: