III liga piłki nożnej. Emocjonujący mecz i porażka Wisły Sandomierz z Unią Tarnów 3:4. Zobaczcie zdjęcia

Stanisław Wróbel
Piłkarze Wisły Sandomierz w ataku na bramkę Unii Tarnów. Więcej na kolejnych zdjęciach. Kamil Bielaszewski
W 7.kolejce III ligi piłkarskiej Wisław Sandomierz przegrała w niedzielę na własnym stadionie z Unią Tarnów 3:4. Mecz był pełen emocji, goście z Tarnowa nie wykorzystali w drugiej połowie rzutu karnego! Wisła prowadziła do przerwy 2:1, potem podwyższyła na 3:1 ale nie udało się utrzymać tego korzystnego wyniku. Zobaczcie zdjęcia z meczu.

Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 3:4 (2:1)

Bramki: Yewgen Troianovskyi 20, 22, Nikolai Solodovnicov 50, Kacper Rojkowicz 10, 71, 77, Patryk Orlik 80.
Wisła: Ciołek - Janik, Sydorenko, Sudy, Partyka - Persak (od 80 Sprawka), Troianovskyi (od 65 Peda), Kałaska, Kuzior, Ferens (od 70 Cichoń) - Solodovnicov
Unia: Zając - Rachwał, Biały, Orlik, Putin, Węgrzyn. Adamski, Palonek. Sojda, Sierczynski. Rojkowicz
Widzów: około 300.

Wisła Sandomierz znakomicie zagrała pierwszą połowę i początek drugiej. W ostatnich 30 minutach wyraźnie jednak naszej drużynie brakowało sił, miała kłopoty z wyjściem ze swojej połowy. Stąd aż trzy stracone bramki a Unia mogła ich strzelić jeszcze więcej, bowiem nie wykorzystała w drugiej połowie jeszcze karnego. Znakomicie obronił go Sebastian Ciołek.

W meczu wyróżniali się Yewgen Troianovskyi w Wiśle, który strzelił dwa gole w ciągu trzech minut oraz Kacper Rojkowicz w Unii, który pokonał naszego bramkarza aż trzy razy,

Trener Wisły Sandomierz, Jarosław Pacholarz był po meczu mocno zasmucony, jeszcze długo po ostatnim gwizdku przeżywał porażkę. Na gorąco ocenił: Przede wszystkim za słabo zagraliśmy w defensywie, zbyt krótko utrzymywaliśmy się przy piłce. Przeciwnik ciągle był w ataku, napędzał się i miał wiele sytuacji bramkowych. Na dodatek, był skuteczny, niemal z każdej stworzonej sytuacji zdobył bramkę. Moi piłkarze za wcześnie uwierzyli że zwycięstwo jest po naszej stronie. Zabrakło determinacji w defensywie.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Wisły Sandomierz z Unią Tarnów, rozgranego na stadionie w Sandomierzu w niedzielę 11 września