Inga Ochinean zwyciężczynią Karaoke Summer Festivalu. Razem...

  Inga Ochinean zwyciężczynią Karaoke Summer Festivalu. Razem z Klaudią Kopeć nagra przebój z Loką

  AWA

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Inga Ochinean, zwyciężczyni Karaoke Summer Festivalu, prezentuje dobytą statuetkę.

  Inga Ochinean, zwyciężczyni Karaoke Summer Festivalu, prezentuje dobytą statuetkę. ©Dawid Łukasik

  Kielecki Rynek w piątkowy wieczór wypełniły polskie i zagraniczne przeboje, a przede wszystkim piękne głosy 24 finalistów Karaoke Summer Festivalu organizowanego przez "Echo Dnia". Wokaliści wraz z tancerzami Studio Tańca i Stylu Rewanż stworzyli wspaniałe widowisko. Publiczność dopisała, przed sceną były tłumy!
  Inga Ochinean, zwyciężczyni Karaoke Summer Festivalu, prezentuje dobytą statuetkę.

  Inga Ochinean, zwyciężczyni Karaoke Summer Festivalu, prezentuje dobytą statuetkę. ©Dawid Łukasik

  Znaczną przewagą głosów jurorów i publiczność zwyciężyła Inga Ochinean. - W Summer Festivalu wzięłam udział po raz pierwszy. Bardzo się cieszę z nagrody, bo poziom był naprawdę wysoki. Już samo to, że udało mi się dotrzeć do finału, jest dla mnie ważne. Wspaniali ludzie i atmosfera - mówiła tuż po odebraniu nagród i statuetki wzruszona Inga Ochinean. Na finał wybrała utwór Tiny Turner "Proud Mary". W nagrodę nie tylko wyjedzie do Brukseli, ale też nagra przebój w studiu zespołu Loka w Olsztynie.

  Inga ma 18 lat.
  Mieszka w Kielcach, z pochodzenia jest Ormianką. Nie tylko śpiewa, ale też gra na fortepianie, Bez muzyki nie wyobraża sobie życia. Ingę mieliśmy okazję oglądać w zwycięskiej drużynie Andrzeja Piasecznego w programie telewizyjnym "Bitwa na Głosy". Oprócz muzyki interesuje się naukami ścisłymi i literaturą klasyczną.

  Drugie miejsce zajęła zaledwie 16-letnia Zosia Sydor pochodząca z Krakowa, laureatka wielu nagród w ogólnopolskich konkursach. Ostatnio zdobyła dwie Złote Jodły na 42. Międzynarodowym Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach.

  Trzecie miejsce przypadło równie utalentowanej Klaudii Kopeć, wokalistce tarnobrzeskiego zespołu RagTime. Co więcej, Klaudia także oczarowała swoim głosem zespół Loka, który zaprosił ją do swojego studia w Olsztynie, gdzie, podobnie jak Inga, nagra piosenkę - artyści napiszą słowa i muzykę. - To nagroda specjalna, którą zapewnił zespół Loka.Gratuluję zarówno Indze, jak i Klaudii - mówi Michał "Maiki" Trzepałka, twórca i prowadzący festiwal.  Każdy z finalistów reprezentuje wysoki poziom, na co uwagę zwróciła także poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Gosiewska, dzięki której laureatki Inga, Zosia i Klaudia wyjadą do Brukseli wraz z osobami towarzyszącymi. - Już podczas półfinału widziałam, że poziom jest zaskakująco wysoki. Laureatki były moimi faworytkami, ale tak naprawdę uważam, że wszyscy finaliści są zwycięzcami, ponieważ ich sukces polega na tym, że lubią to, co robią. Jest w nich wiele pasji… - przyznała poseł do Parlamentu Europejskiego Beata Gosiewska.

  Przebój z Loką i wycieczki do Brukseli to niejedyne nagrody. Laureatki otrzymały także zaproszenia na pizzę do PrimoPizza, podwójne zaproszenia do Multikina, podwójne zaproszenia na koncert Eweliny Lisowskiej i Golec Orkiestra, zaproszenia na F1 Gokart, słuchawki, odtwarzacz MP3. Każdy z finalistów otrzymał podwójne zaproszenia na koncert Piotra Rubika, jaki odbędzie się w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach.

  Gratulujemy!

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Galerie

  Miss Lata - terminarz

  15.07. (sobota) – Chańcza
  22.07. (sobota) – Bolmin
  23.07. (niedziela) - Solec-Zdrój
  30.07. (niedziela) - Wilków
  05.08. (sobota) – pływalnia „Perła” w Nowinach
  06.08. (niedziela) – Borków
  13.08. (niedziela) – Jezioro Tarnobrzeskie (podkarpackie)
  19.08. (sobota) – Strawczyn
  20.08. (niedziela) - zalew w Jędrzejowie
  26.08. (sobota) – FINAŁ – Rynek w Kielcach

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.