Iwona Wrzochol z Ożarowa ma najpopularniejszy salon...

  Iwona Wrzochol z Ożarowa ma najpopularniejszy salon fryzjerski w powiecie

  mko

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Iwona Wrzochol z Ożarowa ma najpopularniejszy salon fryzjerski w powiecie
  Salon Fryzjerski Iwony Wrzochol z Ożarowa zwyciężył w konkursie Mistrzowie Urody w kategorii „Salon fryzjerski”. Co takiego ma w sobie ten zakład, że zdobył sobie uznanie naszych czytelników?
  Iwona Wrzochol z Ożarowa ma najpopularniejszy salon fryzjerski w powiecie

  Salon Fryzjerski Iwony Wrzochol na Osiedlu Wzgórze 18/37 w Ożarowie powstał w 1998 roku. Wcześniej przez dwa lata, działał w Tarłowie. Czyni go to najstarszym istniejącym zakładem tego typu w gminie Ożarów. Podczas lat działania wyrobił sobie dobrą markę wśród mieszkańców całego powiatu. Wysokie miejsce w klasyfikacji konkursu „Mistrzowie Urody jest tego potwierdzeniem.

  Można wykonać wszystko


  W Salonie Fryzjerskim pani Iwony można wykonać wszystkie najważniejsze we współczesnej sztuce fryzjerskiej usługi. - Zobimy koloryzację wszelkiego rodzaju, balejaże, ombre, sombre, przedłużanie metodą na klipsy. Staramy się wyjść do klienta do jego potrzeb. Przychodzą do nas zarówno kobiety, jak i mężczyźni - mówi Iwona Wrzochol.

  Jaki jest salon, który zdobył tytuł Mistrza Urody w 2018 roku? - Jak na miejsce, gdzie spędza się osiem, dziewięć godzin w ciągu dnia, jest całkiem przytulny. Mamy trzy stanowiska z pełną obsadą, w związku z tym pracujemy, że tak powiem, taśmowo - mówi Iwona Wrzochol.

  Jakie zmiany w trendach?

  Właścicielka zakładu, jako osoba obecna na tym rynku od blsiko 23 lat ma dużo do powiedzenia na temat trendów modowych. - Wbrew pozorom, mało się zmieniło. Mody miały charakter cykliczny. Co jakiś czas panie przypominały sobie o czymś, co było dawno temu i wskrzeszały dawno zapomniane fryzury - mówi Iwona Wrzochol.

  Jak mówi, dopiero w ostatnich dniach małe zakłady fryzjerskie przechodzą prawdziwą rewolucję, a to za sprawą postępu w dziedzinie farbowania.

  - W tej chwili bardzo duży nacisk kładziony jest na koloryzację. Kiedyś prawie w ogóle nie robiło się tego w zakładach, same pasemka, albo trwałe ondulacje. Teraz trwałe nieco odeszły do lamusa, króluje koloryzacja. Górują oczywiście piękne blondy. Chyba ma to związek ze stereotypem piękna słowiańskiej kobiety, który u nas obowiązuje. To jest także zasługa postępu technologicznego, jeśli chodzi o jakość farb. Włos nie jest już uszkadzany, tak jak kiedyś - mówi Iwona Wrzochol.

  Duża zmiana u panów

  Według pani Iwony, bardzo duża zmiana nastąpiła także w dziedzinie fryzjerstwa męskiego.

  Kiedyś panowie strzygli się tylko maszynkami. Teraz modleują swoje włosy i starannie czeszą, zapuszczają wymyślne grzywki. Wszystko to my potrafimy robić w swoim zakładzie. Mężczyźni nie przychodzą do nas jeszcze farbować włosów, choć jednego już miałyśmy - mówi Iwona Wrzochol.

  Najśmieszniejsza sytuacja, jaka przydarzyła się jej podczas kariery fryzjerskiej? - Kiedyś przyszła do nas pani, która miała bardzo długie czoło. Zażyczyła sobie, żeby obciąć jej grzywkę. Dopiero kiedy ją obcięłam, okazało się, zmarszczyła w tym momencie czoło, przez co, grzywka została obcięta prawie do skóry. Obie parsknęłyśmy śmiechem na ten widok - mówi pani Iwona.

  Salon Fryzjerski Iwony Wrzochol jest otwarty w dni powszednie od 9 do 17, w soboty od 8 do 14. Jednak istnieje możliwość dostosowania godzin po uzgodnieniu. Strzyżenie dla mężczyzn kosztuje 18 złotych, damskie od 28 do 38 złotych. Ceny mogą ulec zmianie, zależnie od rodzaju usługi.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:


  TOP 10 miejsc w powiecie opatowskim widzianych z kosmosu [ZDJĘCIA]

  TOP 5 WYKROCZEŃ, ZA KTÓRE KARZE I POUCZA STRAŻ MIEJSKA W OŻAROWIE

  TOP 15 miejsc w Świętokrzyskiem widzianych z kosmosu
  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Tych aut lepiej nie kupujcie. Albo już szukajcie mechanika
  Jak zmieniły się gwiazdy na przestrzeni lat? [ZDJĘCIA]


  Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Rozwiąż test! [10 ZDJĘĆ - QUIZ]
  Którzy Polacy piją najwięcej alkoholu? [LISTA ZAWODÓW]

  Najseksowniejsze imiona. Zobacz czy jesteś na liście!
  Piłeś? Sprawdź, kiedy znów możesz wsiąść za kółko  ZOBACZ TAKŻE:

  Info z Polski - Pijak potrącił chłopców na pasach i uciekł. Samobójcze drony na wyposażeniu polskiej armii

  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Rolnik Roku 2018 | Finał [zdjęcia, wideo]

  Symphonica 2 Rock of Poland w Kielcach. Będzie ostre granie!

  Symphonica 2 Rock of Poland w Kielcach. Będzie ostre granie!

  Gospodynie i Gospodarze Wiejscy. Finał [zdjęcia, wideo]

  Gospodynie i Gospodarze Wiejscy. Finał [zdjęcia, wideo]