Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 3:1 (2:1) [WIDEO]

Redakcja
sxc.hu
Jagiellonia Białystok pokonała na własnym stadionie Śląsk Wrocław 3:1 w meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy.

Początek spotkania nie zapowiadał jednak zwycięstwa gospodarzy. W 26. minucie gola dla gości zdobył Sylwester Patejuk. 4 minuty później było już 1:1. Bramkę z rzutu karnego zdobył Dani Quintana. Chwilę później Jagiellonia objęła prowadzenie po golu Dawida Plizgi. Wynik spotkania w drugiej połowie ustalił Quintana, dla którego było to już drugie trafienie w tym spotkaniu.

Bramki: 0:1 Sylwester Patejuk 26 min., 1:1 Dani Quintana 31 z karnego, 2:1 Dawid Plizga 34, 3:1 Dani Quintana 78.
Jagiellonia: Baran - Waszkiewicz (46. Tosik), Ukah, Porębski, Popchadze - Grzyb, Pazdan - Plizga, Quintana (82. Dźwigała), Mackiewicz (74. Gajos) - Balaj.
Śląsk: Kelemen - Ostrowski (62. Mila), Pawelec, Grodzicki, Dudu - Hołota, Stevanović, Adamec, Kaźmierczak, Cetnarski (81. Socha), Patejuk (70. Plaku) - Paixao.
Kartki: żółte Waszkiewicz, Plizga (Jagiellonia), Grodzicki, Pawelec, Hołota, Mila (Śląsk). Sędziował: Paweł Gil (Lublin). Widzów: 4769.