Jak on śpiewa

  Karol Borowy

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Łukasz Płoszajski z narzeczoną Emilią.

  Łukasz Płoszajski z narzeczoną Emilią. ©Oko Cyklopa

  Łukasz Płoszajski jest idolem wielu dziewczyn, on jednak gotów jest oddać wszystko dla narzeczonej.
  Łukasz Płoszajski z narzeczoną Emilią.

  Łukasz Płoszajski z narzeczoną Emilią. ©Oko Cyklopa

  Łukasz Płoszajski, znany widzom jako Artur Kulczycki z serialu "Pierwsza miłość" i uczestnik programu "Jak Oni śpiewają" w Polsacie, ma opinię nie tylko przystojnego i dowcipnego, ale także zdolnego i szarmanckiego. Ma jedną, ale za to bardzo poważną wadę - jest już zajęty.

  Choć szacowne jury programu "Jak Oni śpiewają" nie najwyżej ocenia występy Łukasza Płoszajskiego, zazwyczaj przyznając mu najniższe noty, aktor jeszcze ani razu nie był nawet zagrożony wypadnięciem z show.
  Stoją za nim, i to murem, fanki serialu "Pierwsza miłość", w którym gra od samego początku. Ma wśród nich opinię mężczyzny uczuciowego, szarmanckiego, o nienagannych manierach wyniesionych z rodzinnego domu. Sam o sobie opowiada w wywiadach, że jest niepoprawnym marzycielem i optymistą. Na nastolatkach robi to kolosalne wrażenie.

  Wielbicielki Łukasza niekoniecznie jednak mają świadomość tego, że aktor praktycznie nie rozstaje się ze swoją wieloletnią partnerką Emilią Oleksiak, która z wykształcenia jest muzykiem. Ukochana towarzyszy mu na każdym nagraniu "Jak Oni śpiewają", zresztą - z racji swojego zawodu - pomaga mu w przygotowywaniu się do kolejnych występów. Serialowy Artur uważnie słucha też wskazówek jej mamy, a swojej przyszłej teściowej - słynnej śpiewaczki operowej.
  Dobrze poinformowani twierdzą, że Łukasz i Emilka pokochali się od pierwszego wejrzenia. Podobno on przyszedł któregoś dnia do łódzkiej "filmówki" w starych spodniach, a ona, niezwykle elegancka, stała akurat z jego kolegą z uczelni.

  Ledwo zamienili z sobą kilka słów, oboje odnieśli wrażenie, że... znają się od zawsze. Nic więc dziwnego, że błyskawicznie podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Ich znajomi twierdzą, że są dla siebie stworzeni niczym dwie połówki jabłka. Podobno nie potrafią wytrzymać bez siebie nawet kilku godzin. Gdy Łukasz jedzie na plan "Pierwszej miłości" do Wrocławia, jest w stałym kontakcie telefonicznym z Emilką. Na bieżąco informują się o tym, co się przed chwilą wydarzyło, a nawet co zjedli i o czym myśleli.

  Mówi się też, że przy Emilce Łukasz bardzo spoważniał i wyciszył się. Stał się domatorem. Chociaż wcześniej potrafił ugotować tylko wodę na herbatę, dziś przyrządza najbardziej wymyślne potrawy. Wszystko dla swojej ukochanej dziewczyny! - Śmiało mogę powiedzieć, że w moim życiu jest ktoś, dla kogo zrobię dosłownie wszystko - wyznał Łukasz Płoszajski.

  Nie ma najmniejszych wątpliwości, że miał na myśli właśnie Emilkę. No, cóż, Łukasz jest zajęty...

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]