Wybierz miasto:
  Jan Gierada ponownie dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala...

  Jan Gierada ponownie dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach?

  Zdjęcie autora materiału

  Paula Goszczyńska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jan Gierada ponownie dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach?
  Niedawno informowaliśmy, że niemal pewne jest odwołanie obecnego dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach – Andrzeja Domańskiego. Na jego miejsce wymieniliśmy trzech potencjalnych kandydatów, ale ostatecznie każdy z nich odmówił objęcia tego stanowiska. Padło jednak kolejne nazwisko. Czy dyrektorem szpitala na Czarnowie ponownie zostanie Jan Gierada?
  Jan Gierada ponownie dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach?
  Przypomnijmy, że Prawo i Sprawiedliwość przejęło władzę w Urzędzie Marszałkowskim, który jest właścicielem wspomnianej lecznicy. Wśród kandydatów, którzy byli w kręgu zainteresowań nowego zarządu byli – były wiceminister zdrowia Marek Tombarkiewicz, dyrektor Szpitala w Końskich Wojciech Przybylski oraz prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Elżbieta Śreniawska. Osoby te nie chciały jednak objąć funkcji dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego.

  Ostatnio słyszy się, że to Jan Gierada mógłby ponownie wrócić na stanowisko dyrektora szpitala na Czarnowie. Z naszych informacji wynika , że czyni w tym kierunku starania. Sam zainteresowany przyznaje, że lecznica jest mu szczególnie bliska i jeśli usłyszy taką propozycję to z chęcią z niej skorzysta.

  - Jeżeli będzie taka sytuacja, że władze odwołają dyrektora Domańskiego, zresztą moim zdaniem bardzo dobrego dyrektora, to jestem w stanie tam wrócić – przyznaje Jan Gierada. - Nie ukrywam, że na tym szpitalu bardzo mi zależy, bo spędziłem tam całe życie – ponad 42 lata. Zostawiłem placówkę nie zadłużoną i jeśli miałby tam przyjść ktoś, kto nie ma pojęcia na temat prowadzenia szpitala, to bardzo chętnie tam wrócę – dodaje.

  Co na to zarząd województwa? Na razie nie chcą komentować tej kandydatury.

  Jan Gierada ma 72 lata, był wieloletnim dyrektorem Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Obecnie jest emerytem.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Na te psy musisz mieć pozwolenie urzędnika! To groźne zwierzęta!


  Prezenty dla dzieci na Mikołajki 2018. TOP 10  Rzadko widujesz te znaki drogowe. Lepiej przypomnij sobie, co oznaczają!  Najlepsze seriale 2018 roku. Jaki wybrać na wieczór? Zobacz najciekawsze
  Śladami słynnych filmów i seriali - miejsca, które trzeba odwiedzić! [GALERIA]  Plastik i śmieci zalewają Ziemię? Zobacz niezwykłe zdjęcia z kosmosu  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. PORODÓWKI - NOWE PRAWA RODZĄCYCH

  Źródło:vivi24


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (27)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (27) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Styl życia

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  Jedzenie i zabawa

  Na językach