Jarosław Pacholarz nie jest już trenerem Wisły. Wisła Sandomierz
Jarosław Pacholarz w poniedziałek (dzisiaj) przestał być szkoleniowcem trzecioligowych piłkarzy Wisły Sandomierz. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

TOP Sportowy24: Kontrowersyjne zdjęcie słynnej pięściarki. Z boiska do parlamentu?

(Źródło:vivi24)

Pacholarz trenerem Wisły został w listopadzie 2015 roku, zastępując na stanowisku Adama Mażysza. Objął zespół z trudnym momencie. Nie udało zachować się ligowego bytu, za sprawą reorganizacji lig i spadku połowy drużyn, ale został, bo miał budować drużynę na kolejny sezon.

W sezonie 2016/17 Jarek Pacholarz wprowadził Wisłę do III ligi. Po 13 kolejkach trzecioligowiec z Sandomierza zajmuje przedostatnią 17. pozycję z dorobkiem 9 punktów. W sobotę Wisła przegrała praktycznie wygrany mecz z Karpatami Krosno 2:3, tracą bramki w 90 minucie i 90+3.