Julia Szydłowska z Połańca zwyciężyła na mistrzostwach Polski w biegach górskich w kategorii do 18 lat [ZDJĘCIA]

dor
Świetnie spisała się Julia Szydłowska na mistrzostwach Polski w biegach górskich. Fot. Archiwum klubu
W Krynkach koło Starachowic 4 października odbyły się 16. Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich.

Na malowniczej, ale bardzo trudnej trasie biegowej znakomicie spisała się Julia Szydłowska, zdecydowanie zwyciężając w biegu na 3200 metrów w kategorii U-18. Bardzo dobrze spisali się też inni zawodnicy UKS Żaczek Połaniec. W biegu na 600 metrów U-12 szóste miejsce wywalczył Filip Ozdoba, a w biegu na 1000 metrów U-14 na ósmym miejscu ukończył rywalizację Kuba Tałaj. Trenerem zawodników jest Sławomir Szydłowski.