Juniorzy KSZO przegrali z Bełchatowem

Sob
KSZO Ostrowiec - GKS Bełchatów 0:2 (0:0)

KSZO: Niedobit - Baran, Pietrusiński, Niziołek, Piątkowski - Woźniak (80. Rutkowski), Wochniak (86. Stefański), Madej, Łokieć (70. Mikosa) - Stawiarski, Ciepliński (77. Mazur).

Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. Po zmianie stron, wpierw w 68, a następnie w 75 minucie ostrowczanie dwukrotnie dopuścili do sytuacji, w której przegrany pojedynek jeden na jeden z obrońcami KSZO kończył się wyjściem na czystą pozycję, po której Bartosz Niedobit nie miał szans na udaną interwencję.

W innych meczach: Cracovia - Legia Warszawa 1:2, UKS SMS Łódź - TOP 54 Biała Podlaska 3:0, Stal Mielec - Jagiello-nia Białystok 0:2, Hutnik Nowa Huta - MKS Ełk 3:3, MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków 0:2, Motor Lublin - Stal Rzeszów 1:0.

1. Legia Warszawa 10 25 27-11
2. Jagiellonia Białystok 10 25 32-11
3. UKS SMS Łódź 10 20 21-10
4. Motor Lublin 10 18 18-17
5. Cracovia 10 16 16-10
6. Wisła Kraków 10 16 15-10
7. GKS Bełchatów 10 16 13-13
8. Korona Kielce 10 15 16-15