Zamknij

Echo Dnia

Jurasik, Tkaczyk, Zawierucha, Barański... Znani kielczanie wzięli udział w 14. Biegu Po Nowe Życie [ZDJĘCIA, VIDEO]

Byli piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce i reprezentacji Polski, Mariusz Jurasik i Grzegorz Tkaczyk (na zdjęciu), a także pochodzący z Kielc aktor Rafał

Bartosz Wojsa/Patryk Osadnik/Polska Press/Facebook Mariusza Jurasika i Grzegorza Tkaczyka

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/21] Następne

Byli piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce i reprezentacji Polski, Mariusz Jurasik i Grzegorz Tkaczyk (na zdjęciu), a także pochodzący z Kielc aktor Rafał Zawierucha i tancerz Tomasz Barański, wzięli udział w 14. Biegu Po Nowe Życie, który odbył się w Wiśle. Bieg popularyzuje transplantologię.

ZOBACZ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH>>>

W biegu wzięli udział znani sportowcy, aktorzy, ludzie świata show businessu, miedzy innymi: byli siatkarze Krzysztof Ignaczak, Sebastian Świderski, Piotr Gruszka i Łukasz Kadziewicz, byli piłkarze ręczni Mariusz Jurasik, Grzegorz Tkaczyk i Artur Siódmiak, skoczek narciarski Maciej Kot, piłkarz ręczny Piotr Masłowski, były piłkarz nożny Tomasz Iwan, specjalista od sportów walki Przemysław Saleta, tancerz Tomasz Barański, aktorzy Rafał Zawierucha, Tomasz Oświeciński, Rafał Mroczek i Bartosz Obuchowicz. W sumie wystartowały 72 sztafety.

Jurasik i Tkaczyk niedawno w Gliwicach wzięli udział w meczu dla chorego na serce Sebastiana Terpińskiego z Buska-Zdroju.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy