Już 13 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy....

  Już 13 stycznia zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kacper Hartung gwiazdą wieczoru

  (sts)

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kacper Hartung wystąpi w finałowym koncercie Orkiestry, 13 stycznia.
  1/3
  przejdź do galerii

  Kacper Hartung wystąpi w finałowym koncercie Orkiestry, 13 stycznia. ©Sławomir Sijer

  27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
  - W Starachowicach i całym powiecie zbieraniem pieniędzy zajmować się będzie 140 wolontariuszy. Zaczynamy już 7 stycznia zamkniętymi koncertami w szkołach. Do tej pory zgłosiły się I i II Liceum, gimnazja numer 2 i 3 oraz szkoły podstawowe numer 1 i 10 w Starachowicach oraz szkoła w Osinach. Mamy wspaniałe gadżety od Orkiestry na licytacje, zgłosiły się salony fryzjerskie a nawet przychodnia weterynaryjna i...
  gabinet ginekologiczno - położniczy. Tradycyjnie dwudniowy finał będzie pełen atrakcji. W sobotę, 12 stycznia, w Domu Nauczyciela zatańczą grupy Szkoły Tańca MiM. Główny koncert odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia od godziny 15.30 w Starachowickim Centrum Kultury. Na scenie zobaczymy i usłyszymy wokalistów i zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury, Starachowickiego Centrum Kultury. Wystąpi też Starachowiczanin, uczestnik ostatniego show telewizyjnego The Voice of Poland, Kacper Hartung z zespołem. O godzinie 20 przed „Escekiem” zrobimy wielki krąg i wyślemy światełko do nieba - mówi Ilona Traczyk ze starachowickiego sztabu orkiestry.

  Wolonatariusze proszeni są o przybycie 10 stycznia do starachowickiego sztabu, jakim od lat jest I Liceum Ogólnokształcące, po odbiór puszek i identyfikatorów.


  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy znasz te niezwykłe fakty z życia gwiazd? Nasz plotkarski quiz może cię zaskoczyć!


  Te współczesne choroby przeszkadzają w nauce. Pomóż swojemu dziecku  Kiedy Europejczycy opuszczają rodzinne gniazdo?  Jak zmieniły się ceny w ciągu ostatnich 8 lat? [PORÓWNANIE]
  NAJBOGATSZE RODZINY w Polsce 2018. Ile zarabiają? Czy dadzą początek dynastiom biznesu?  500 plus to mało. W innych krajach rozdają lodówki i mieszkania!

  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ DNI WOLNE 2019


  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo