Kaja Ziółkowska z PulsLift Nike Suchedniów stawała na podium w Hiszpanii

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
PulsLift Nike Suchedniów
Kaja Ziółkowska, zawodniczka niedawno utworzonego klubu PulsLift Nike Suchedniów startowała w turnieju badmintona w Hiszpanii. W dwóch konkurencjach stanęła na podium.

Kaja Ziółkowska wzięła udział w turnieju Andalusian Benalmádena Spanish U17 i U-15 Open 2022.

Najlepiej poszło jej w grze mieszanej U15, którą grała z zawodnikiem z Portugalii Tiago Berenguerem trenującym i grającym w barwach CSMA Madera. W tej grze nie mieli sobie równych i zdobyli złoty medal.

W singlu U-15 Kaja dotarła aż do półfinału, gdzie przegrała z Lieke Van Parys z Belgii 19:21, 16:21 i zajęła drugie miejsce.

Singiel U-17 nie poszedł po myśli Kai Ziółkowskiej i w pierwszej rundzie przegrała swój pojedynek z Niemką Kathariną Nilges 16:21, 20:22.