Karolina Młodawska z KKL Kielce zdobyła brązowy medal w skoku w dal na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruniu Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Tomasz Wieczorek/Karolina Młodawska Facebook
Karolina Młodawska z KKL Kielce w niedzielę zdobyła drugi medal na Halowych Mistrzostwach Polski w Toruń Arenie. Zawodniczka trenowana przez Zdzisława Lipińskiego wywalczyła brązowy medal w skoku w dal.

Karolina Młodawska brązowy medal zapewniła sobie wynikiem 6,32 m. To jej drugi wynik w karierze w skoku w dal. Przypomnijmy, że w sobotę zdobyła złoto w trójskoku z rezultatem 13,48 metra. To rekord województwa świętokrzyskiego w hali, lepszy od o 8 centymetrów od poprzedniego z ubiegłego roku, który również ustanowiła Karolina Młodawska.

-Dokładam brąz w skoku w dal. Wynik dobry, bo 6,32 m, jednak czułam, że może być lepiej. Halowe Mistrzostwa Polski kończę z 2 medalami, bardzo się cieszę. Do zobaczenia na stadionach - napisała na Facebooku Karolina Młodawska.

W niedzielę startował też Adam Masaczyński z KKL. W finale biegu na 800 m był siódmy z czasem 1.53,99. Zwyciężył Patryk Sieradzki z Zawiszy Bydgoszcz - 1.51,59.