Kielczanka Magda Wójcik w Big Brother 2019! (ZDJĘCIA)

sw
Magda Wójcik tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata, wraz z prowadzącymi show - Agnieszką Woźniak - Starak i Bartkiem Jędrzejakiem
Magda Wójcik tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata, wraz z prowadzącymi show - Agnieszką Woźniak - Starak i Bartkiem Jędrzejakiem Telemagazyn
W niedzielę o godzinie 20 wystartował Big Brother 2019. Wśród 15 uczestników jest 30-letnia kielczanka Magda Wójcik. Program wrócił na antenę po 11 latach przerwy. Jest emitowany na antenie TVN 7.

Magda Wójcik urodziła się w Kielcach, ma 30 lat. Uczyła się w VI Liceum Ogólnokształcącym imienia Juliusza Słowackiego w Kielcach w latach 2004 - 2007. Potem wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii , ostatnio mieszka i pracuje w Londynie - w jednym z modnych butików. Właśnie modę wymieniła Magda podczas niedzielnej relacji w TVN 7 jako swoje główne zainteresowanie dodając , że chce w przyszłości mieć własny butik.

Magda mówiła też, że mieszka w Wielkiej Brytanii ponieważ jest to kraj gdzie panuje wielka tolerancja, czego jej zdaniem nie można powiedzieć o Polsce. Magda przed przeprowadzką do Londynu studiowała biotechnologię żywności na jednym z uniwersytetów w Szkocji.

W niedzielę podczas prezentacji w studio Magdzie towarzyszyli rodzice.

ZOBACZ TAKŻE: Big Brother 2019. Poznaj wszystkich uczestników show [relacja na żywo]

Pierwszą edycję programu Big Brother po raz pierwszy wyświetlono na antenie TVN w 2001 roku. Pierwszy odcinek odbył się dokładnie 3 marca 2001 roku. Program ten był drugim reality show w historii polskiej telewizji. Stacja TVN wypuściła pięć sezonów show, w sumie 511 odcinków.

Równo 18 lat od pierwszego odcinka startuje kolejna, 6 edycja. Decyzję o przywróceniu show na antenę ogłoszono 21 listopada. Przyjmowanie zgłoszeń kandydatów rozpoczęto w środę, 12 grudnia 2018 roku. Czy nowa edycja Big Brother powtórzy sukces pierwszej? O tym przekonamy się już w czerwcu, kiedy się zakończy.

Wideo

Dodaj ogłoszenie