Kielecki Helios zaprasza na premiery „Szybcy i wściekli 9” i „Kapitan Szablozęby i magiczny diament” (zdjęcia, wideo)

Joanna Tomusiak
Joanna Tomusiak
Helios w Kielcach zaprasza na filmy „Szybcy i wściekli 9”, „Kapitan Szablozęby i magiczny diament”, „W jak morderstwo”, „Luca”, „Piotruś Królik 2: Na gigancie”, „Spirala. Nowy rozdział serii Piła”, „Ci, którzy życzą mi śmierci”, „Małe rzeczy”, „Obecność 3: Na rozkaz diabła”, „Tom & Jerry”, „Krudowie 2: Nowa era”, „Cruella”, „44 koty” i „Zabij to i wyjedź z tego miasta. Zobacz program kina od piątku, 25 czerwca, do czwartku, 1 lipca.

„Szybcy i wściekli 9” USA, dozwolony od lat 15, akcja, piątek, piątek, sobota, niedziela, wtorek i czwartek – godziny 10.50, 14, 14.50, 17.15, 18, 20, 21.15, poniedziałek – godziny 10.50, 14, 15.20, 17.15, 18, 20.30, 21.40, środa – godziny 12, 14.50, 15.20, 18.30, 20.30, 21.10. Dominic (Vin Diesel) prowadzi spokojne życie z Letty (Michelle Rodriguez) i ze swoim synem Brianem. Jednak nadal czyhają na niego różne niebezpieczeństwa. Tym razem Dominic będzie musiał zmierzyć się z duchami własnej przeszłości. Jego ekipa znów połączy siły, żeby pokonać wroga - doskonałego kierowcę Jacoba Toretto (John Cena), który jest bratem Dominica skłóconym z nim od wielu lat.

„Kapitan Szablozęby i magiczny diament” Norwegia, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, sobota, wtorek, środa i czwartek – godziny 10.10, 12.20, 17, niedziela i poniedziałek – godziny 10.10, 12.20. Kapitan Szablozęby i jego załoga poszukują magicznego diamentu, który – jak głosi legenda – może spełnić każde życzenie. Piraci podejrzewają, że miejsce ukrycia klejnotu znane jest chłopcu o przydomku Paluch. Kiedy porywają go morscy rozbójnicy, na pomoc przychodzi mu jego najlepsza przyjaciółka, Weronika i w męskim przebraniu zaciąga się na statek Kapitana Szablozębego. Razem przeżyją mnóstwo niesamowitych przygód, bo na magiczny diament apetyt ma też zły czarownik Maga Khan. Kto pierwszy odnajdzie magiczny skarb i zdobędzie bezcenną moc urzeczywistniania marzeń? Przekonajcie się sami!

„W jak morderstwo” Polska, dozwolony od lat 15, komedia kryminalna, piątek, sobota, wtorek i czwartek – godziny 14.15, 19, 21.30, niedziela i poniedziałek – godziny 14.15, 21.15, środa – godziny 14.15, 18 – Kino Kobiet, 19. Trzymający w napięciu kryminał spod znaku Agaty Christie i błyskotliwa komedia w jednym. Świetne kino rozrywkowe z plejadą polskich gwiazd. Spokojną Podkową Leśną wstrząsa morderstwo. Ciało ofiary, młodej kobiety, znajduje Magda (Anna Smołowik), gospodyni domowa i nałogowa czytelniczka kryminałów. Policyjne śledztwo prowadzi komisarz Jacek Sikora (Paweł Domagała). Niestety, brak mu zmysłu rasowego detektywa, ten ma Magda. Kiedy okazuje się, że ofiara miała na szyi wisiorek w kształcie litery „W”, należący do dawno zaginionej przyjaciółki Magdy, kobieta postanawia wyjaśnić tę sprawę na własną rękę. A to oznacza nieustanne wtrącanie się w pracę nieporadnego komisarza. Podejrzanych jest mnóstwo, poszlak niewiele. Tropy prowadzą do najbardziej szanowanych mieszkańców Podkowy, a nawet szejka Kataru. Czy Magdzie i Sikorze uda się dojść do prawdy i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa?

„Luca” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, sobota, wtorek i czwartek – godziny 10, 11.30, 13, 16.10, 17.40, niedziela – godziny 11.30, 13, 16.10, 17.40, poniedziałek – godziny 10.30, 11, 13.30, 15.40, 17, środa – godziny 10, 11.10, 13, 15.50, 17.40. Najnowsza animacja studia Disney Pixar, której akcja rozgrywa się w pięknym nadmorskim miasteczku na Riwierze Włoskiej. Pełen niezwykłych przygód film opowiada o dorastaniu dwójki przyjaciół. Chłopcy wspólnie przeżywają niezapomniany letni czas, który upływa im na niekończących się przejażdżkach na skuterze i delektowaniu się lodami. Jednak ich beztroską zabawę może w każdej chwili zepsuć ujawnienie głęboko skrywanego sekretu. Obaj są potworami morskimi z innego świata znajdującego się tuż pod powierzchnią wody.

„Piotruś Królik 2. Na gigancie” Australia/USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek – godziny 10.40, 12.30, 13.50, 15.20, sobota, niedziela, wtorek i czwartek – godziny 10.40, 12.30, 13.50, 15.20, 18.30, poniedziałek – godziny 11.10, 13, 13.20, 15.50, 18.10, środa – godziny 10.40, 12.30, 13.30, 15.20, 18.15. Kontynuacja hitowej animacji z 2018 roku. Bea Thomas i króliki stworzyli prowizoryczną rodzinę. I choć Piotruś Królik bardzo się starał, nie udało mu się pozbyć złej reputacji złośliwca. Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być.

„Spirala: Nowy rozdział serii Piła” USA, dozwolony od lat 15, horror, piątek, sobota, niedziela, wtorek i czwartek – godziny 19.30, 21.45, poniedziałek – godziny 19.30, 21.50, środa – godziny 19.30, 22. Pozostający od lat w cieniu swego słynnego ojca, weterana wydziału zabójstw, detektyw Ezekiel „Zeke” Banks i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi.

„Ci, którzy życzą mi śmierci” USA/Kanada, dozwolony od lat 15, thriller, piątek, sobota, niedziela, wtorek i czwartek – godzina 20.45, poniedziałek – godzina 20, środa – godzina 21.40. Nagrodzona Oscarem Angelina Jolie wciela się w rolę Hannah, strażaczki rozpamiętującej śmierć trzech osób, których nie zdołała uratować przed ogniem. Pewnego dnia na swej drodze spotyka roztrzęsionego dwunastoletniego chłopca po ciężkich przeżyciach, dla którego staje się ostatnią deską ratunku.

„Małe rzeczy” USA, dozwolony od lat 15, dramat/kryminał/thriller, piątek, sobota, niedziela i czwartek – godzina 20.30, poniedziałek – godzina 20.20, wtorek – godzina 21.15, środa – godzina 20.45. Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zwany Deke (Denzel Washington), zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter (Rami Malek) pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’a nieoficjalnie angażuje go do pomocy. Baxter nie ma jednak pojęcia, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i ujawnia niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu.

„Obecność 3. Na rozkaz diabła” USA, dozwolony od lat 15, horror, piątek, sobota, środa i czwartek – godziny 16.50, 18.45, 21.20, niedziela i wtorek – godziny 16.50, 18.45, poniedziałek – godziny 18.45, 21.20. budząca grozę historia przerażającego morderstwa i nieznanych złych mocy. Wstrząsnęła ona nawet doświadczonymi badaczami spraw paranormalnych Edem (Patrick Wilson) i Lorraine (Vera Farmiga) Warrenami. Ten jeden z najbardziej zdumiewających przypadków w ich karierze zaczyna się od walki o duszę młodego chłopca. Wkrótce małżeństwo staje w obliczu czegoś, z czym jeszcze nie miało do czynienia. Dochodzi do bezprecedensowego procesu. Po raz pierwszy w historii Stanów Zjednoczonych podejrzany o morderstwo broni się, twierdząc, że był opętany przez demona.

„Tom&Jerry” USA, dozwolony od lat 7, dubbing, animowany, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 11.45, 16.20. Uwielbiani przez dzieci bohaterowie tym razem pojawią się na wielkim ekranie! Film wyznacza nowy etap w ich życiu, będą bowiem zmuszeni do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy.

„Krudowie 2: Nowa era” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 14.30. Po wyjściu z jaskini Krudowie napotykają na największe zagrożenie od czasu wyjazdu - inną rodzinę zwaną Bettermans, która twierdzi i okazuje, że jest lepsza i ewoluowała. Grug staje się podejrzliwy wobec rodziców Betterman, Phil i Hope, jak potajemnie planują zerwać swoją córkę Eep z jej kochającym chłopakiem Guyem, aby zapewnić, że ich córka Dawn ma kochającego i inteligentnego partnera, aby ją chronić.

„Cruella” USA, dozwolony od lat 12, dubbing, komedia kryminalna, dubbing, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 10.20, 13.20. Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i kreatywnej dziewczyny, zdeterminowanej, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei i razem żyją na londyńskich ulicach. Pewnego dnia talent Estelli do mody przyciąga wzrok baronowej von Hellman, legendy mody, granej przez dwukrotną zdobywczynię Oscara Emmę Thompson. Ich relacja wprawia w ruch bieg wydarzeń, które sprawią, że Estella przejdzie na nikczemną stronę i stanie się żądną zemsty Cruellą.

„44 koty” Włochy, bez ograniczeń, dubbing, niedziela – godzina 10.30. Codzienne przygody czterech kotów, Lampo, Milady, Pilou i Klopsika, które razem tworzą zespół muzyczny, nazwany Arcykoty.
Wokalistą i głównym gitarzystą grupy jest pręgowany kot Lampo. Wszystkie koty są bezdomne i postanawiają zaadaptować stary garaż na miejsce swoich spotkań. Jak się później okaże to pomieszczenie stanie się także punktem zgromadzeń innych bezdomnych kotów z całej okolicy.

„Zabij to i wyjedź z tego miasta” Polska, dozwolony od lat 15, animowany, poniedziałek – godzina 18. Uciekając przed rozpaczą po utracie bliskich, bohater ukrywa się w bezpiecznej krainie wspomnień, gdzie czas stoi w miejscu, a wszyscy jego bliscy żyją. Z biegiem lat miasto rozwija się w jego wyobraźni. Pewnego dnia bohaterowie i idole z dzieciństwa znani z literatury i kreskówek, którzy w świadomości kolejnych pokoleń są wiecznie młodzi, przybywają nieproszeni. Kiedy nasz bohater odkrywa, że wszyscy się zestarzeli, a wieczna młodość nie istnieje, postanawia wrócić do prawdziwego życia. Film jest autobiograficzną impresją, reminiscencją obrazów z dzieciństwa, w której odżywa wspomnienie nieżyjących rodziców i rodzinnego miasta Łodzi.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie