Kieleckie Multikino zaprasza na premierę filmu „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” (ZDJĘCIA, WIDEO)

Joanna Tomusiak
Joanna Tomusiak
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
8 rzeczy, których nie wiecie o facetach
Udostępnij:
Multikino w Kielcach zaprasza na filmy „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Bing: Święta i inne opowieści”, „Clifford. Wielki czerwony pies”, „C’mon C’mon”, „Dom Gucci”, „Dziewczyny z Dubaju”, „Gierek”, „King’s Man: Pierwsza misja”, „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”, „Krzyk”, „Nasze magiczne Encanto”, „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”, „Sing 2”, „Skarb Mikołajka”, „Spider-Man: Bez drogi do domu”, „Zaułek koszmarów”. Zobacz program kina od piątku, 28 stycznia, do czwartku, 3 lutego.

„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” Polska, dozwolony od lat 15, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 11, 13.20, 14.45, 15.40, 17, 18, 19.20, 20.20, 21.40. Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: żyli długo i szczęśliwie? W nowej odsłonie komedii o męskich słabościach Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka.

„Gierek” Polska, dozwolony od lat 15, biograficzny,piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i czwartek – godziny 11.20, 14.20, 17.25, 18.10, 20.30, 21.10, środa – godziny 11.20, 14.20, 17.25, 20.30, 20.45. Historia życia Edwarda Gierka, I sekretarza KC PZPR w latach 1970–1980.

„Krzyk” USA, dozwolony od lat 15, horror, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek i czwartek – godziny 15.30, 21.20, środa – godziny 15.50, 21.20. Dwadzieścia pięć lat po serii brutalnych zdarzeń, które wstrząsnęły mieszkańcami Woodsboro, kolejny zabójca nakłada otoczoną złą legendą maskę Ghostface. Mnożą się okrutne ataki na grupę nastolatków. Tajemnice z mrocznej przeszłości miasta zostają wskrzeszone.

„Sing 2” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek – godziny 10.30, 10.50, 11.30, 12.30, 13, 13.40, 15, 16.20, 18.50, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 10, 10.30, 10.50, 12.30, 13, 13.40, 15, 16.20, 18.50. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale Buster chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie tearu Crystal w olśniewającym mieście Redshore. Ale bez koneksji, Buster i jego ekipa - w tym świnka Rosita, jeżozwierzyca Ash (Scarlett Johansson), goryl Johnny (Taron Egerton) i nieśmiała słonica Meena (Tori Kelly) i oczywiście niezwyły Gunter muszą zwrócić uwagę światowej sławy agencji - Crystal Entertainment, prowadzonej przez bezwzględnego wilka - Jimmy’ego Crystala. W desperackiej próbie zwrócenia uwagi Pana Crystala, Gunter wpada na pomysł i obiecuje, że w ich nowym spektaklu wystąpi legenda rocka - lew, Clay. Oczywiście pomysł podoba się Busterowi. Problem w tym, że Clay po stracie żony od ponad dekady zamknął się z dala od świata i nikt go nie widział. Buster wyrusza na poszukiwanie lwa i przekonania go do powrotu na scenę. Marzenie Bustera o wielkim sukcesie staje się jednocześnie emocjonalnym przypomnieniem mocy muzyki, która leczy nawet najbardziej złamane serce. 

„Spider-Man: Bez drogi do domu” USA/Islandia, dozwolony od lat 12, akcja/Sci-Fi, wersja z dubbingiem: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 10.40, 14; wersja z napisami: piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 17.15. Kiedy cały świat dowiaduje się, że pod maską Spider Mana skrywa się Peter Parker, superbohater decyduje się zwrócić o pomoc do Doktora Strange'a.

„Bing: Święta i inne opowieści” Irlandia/Wielka Brytania, bez graniczeń, dubbing, animowany, sobota i niedziela – godzina 10. Czy znacie tego niesfornego, czarnego królika? Tto Bing. Zapraszamy na jego świąteczne przygody.

„Dom Gucci” USA, dozwolony od lat 15, biograficzny/dramat, sobota, poniedziałek i środa – godzina 20.40. Inspirowany jest szokującą, prawdziwą historią rodzinnego imperium stojącego za włoskim domem mody Gucci. Trzy dekady miłości, zdrady, dekadencji, zemsty, zwieńczone w końcu morderstwem, pokazują, co znaczy nazwisko Gucci, ile jest warte i jak daleko posunie się rodzina, by nie wypuścić z rąk kontroli nad fortuną. W rolach głównych występują Lady Gaga i Adam Driver.

„Dziewczyny z Dubaju” Polska, dozwolony od lat 18, dramat/erotyczny/sensacyjny, piątek – godziny 15.50, 20.40, sobota i poniedziałek – godziny 12.40, 15.50, niedziela, wtorek i czwartek – godziny 12.40, 15.50, 20.40, środa – godzina 12.40. Emi (Paulina Gałązka) to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę. Oparte na prawdziwych wydarzeniach „Dziewczyny z Dubaju” zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tak zwanej „afery dubajskiej”.

„Nasze magiczne Encanto” USA, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 11.10, 13.45, sobota – godzina 11.10. Historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście - w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

„Clifford. Wielki czerwony pies” Kanada/USA, bez ograniczeń, dubbing, familijny, piątek, sobota, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 10.05, 12.20, niedziela – godzina 10.05. Ośmioletnia dziewczynka, Emily Elizabeth marzy o tym, aby jej maleńki, czerwony szczeniak urósł i był silny, nie spodziewa się jednak, że budząc się pewnego ranka znajdzie wielkiego psa w swoim małym mieszkaniu w Nowym Jorku. Emily za wszelką cenę chce, aby ukochany zwierzak został z nią. Postanawia znaleźć czarodzieja, który, przywróci Clifforda do normalnego rozmiaru. Na poszukiwania udaje się ze swoim wujem Caseyem i szkolnym kolegą Owenem. Clifford wzbudza powszechne zaciekawienie. Przyciąga również uwagę złego naukowca, który chce aby Clifford został jego psem.

„King’s Man: Pierwsza misja” USA/Wielka Brytania, dozwolony od lat 15, akcja/komedia kryminalna, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 21. Najgorsi tyrani i zbrodniarze w historii spiskują, by wywołać wojnę, której ofiarą padną miliony ludzi. Tylko jeden człowiek może ich powstrzymać, o ile zdąży… Oto opowieść o pierwszej na świecie niezależnej, działającej w pełnej tajemnicy agencji wywiadowczej.

„Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4” Polska, dozwolony od lat 15, komedia, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 16.15, 19, 21.30. Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia. Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka. Wolańska postanawia radykalnie odmienić swoje życie i zamiast na seks, tym razem stawia na celibat. Spokój Piotrusia i Marlenki burzy nieoczekiwana wizyta. A kiedy wszyscy bohaterowie spotkają się w jednym miejscu nastąpi tytułowy koniec świata. W rolach głównych występują Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Łaniewska.

„O czym dzisiaj marzą zwierzęta” Australia, bez ograniczeń, dubbing, animowany, piątek – godzina 10, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godzina 10.20. Maggie jest pomysłowym wombatem, a Bradley to miłość jej życia i najlepszy przyjaciel, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia. Tak zaczyna się ich przyjaźń oraz nieoczekiwana kariera Maggie jako superbohaterki, która - nie do końca wierząc w swoje możliwości – początkowo niezbyt chętnie zamienia piżamę na kostium, zakłada maskę i rusza w miasto. Na swojej drodze spotka Supernielota, który również patroluje ulice wypatrując złoczyńców oraz podejrzanie przemiłą koalę dbającą o kariery superbohaterów. Dzięki nowej roli, Maggie wpada także na trop prowadzący do rozwiązania zagadki zaginięcia jej ukochanego oraz ratuje z opresji wiele zwierzaków będących w potrzebie. Najwyższy czas, aby przekonać się, że prawdziwi bohaterowie to nie ich kostiumy ani maski, tylko odwaga, wiara w siebie i dobre serce – a tego wszystkiego Maggie ma pod dostatkiem!

„C’mon C’mon” USA, dozwolony od lat 15, dramat, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – 18.30. Wielki powrót Mike’a Millsa, twórcy niezapomnianych "Debiutantów", a także Joaquina Phoenixa, który w "C’mon C’mon" zagrał swoją pierwszą od czasów "Jokera" rolę – zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Jego bohater Johnny, dziennikarz radiowy, uczy się uważnie słuchać, tworzyć trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i… przytulać. Kameralny czarno-biały film Millsa buduje mosty między pokoleniami, dodaje otuchy i przykleja plastry na nasze najdotkliwsze rany. Phoenix wciela się w "C’mon C’mon" w nowojorskiego singla, który przemierza Amerykę z mikrofonem, pytając dzieciaki i młodzież o ich życie, marzenia, supermoce i plany na przyszłość. Po drodze reporter odwiedza mieszkającą w Los Angeles siostrę (Gaby Hoffmann), z którą nie rozmawiał od lat, a która teraz potrzebuje jego pomocy. Żeby wesprzeć ją w opiece nad dziewięcioletnim synkiem (Woody Norman), Johnny zabiera go ze sobą do Nowego Jorku. Wspólna podróż okaże się lekcją cierpliwości, odpowiedzialności i zwyczajnie: dorosłości, której dziennikarz dotąd unikał.

„Skarb Mikołajka” Francja, dozwolony od lat 6, dubbing, familijny/komedia, sobota i niedziela – godziny 13.45, 12.20. W życiu Mikołajka najważniejsi są: mama, tata, szkoła i przyjaciele – banda nierozłącznych kumpli, bez których wszystko inne nie ma sensu. Kiedy więc tata chłopca awansuje i ​​rodzina musi przeprowadzić się na dalekie południe, Mikołajek wpada w rozpacz. Bo jak tu wyobrazić sobie rzeczywistość bez najlepszych przyjaciół? Bez rogalików Alcesta, okularów Ananiasza, wygłupów Kleofasa – bez wspólnych psot, zabaw i żartów? To po prostu niemożliwe. Dlatego, by zapobiec nieszczęściu i wpłynąć na decyzję rodziców, Mikołajek wraz z ekipą wyrusza na poszukiwanie zaginionego skarbu. Wierzy, że odnalezione bogactwo pozwoli mu pozostać w domu i zatrzyma nieuchronną przeprowadzkę. 

„Zaułek koszmarów” USA, dozwolony od lat 15, dramat/kryminał/thriller, piątek, sobota, niedziela, poniedziałek, wtorek, środa i czwartek – godziny 17.35, 20.50. Gdy charyzmatyczny Stanton Carlisle (Bradley Cooper) spotyka na swej drodze niezwykłe małżeństwo: widzącą przyszłość Zeenę (Toni Collette) i jej męża, byłego telepatę, Pete’a (David Strathairn), postanawia odmienić swoje dotychczas pechowe życie. Wraz z lojalną i szlachetną Molly (Rooney Mara) zaczyna wykorzystywać naiwność nowojorskich elit by się wzbogacić, a nowo nabyta wiedza szybko okazuje się przepustką do sukcesu. Wkrótce jednak Stanton posunie się o krok za daleko, gdy pod wpływem tajemniczej psychiatry (Cate Blanchett) zdecyduje się oszukać groźnego finansowego potentata (Richard Jenkins).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Echo Dnia Świętokrzyskie
Dodaj ogłoszenie