Kino Impresja w Połańcu zaprasza na polską komedię "Pech to...

  Kino Impresja w Połańcu zaprasza na polską komedię "Pech to nie grzech" (WIDEO)

  jt

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kino Impresja w Połańcu zaprasza na polską komedię "Pech to nie grzech" (WIDEO)
  Program kina Impresja w Połańcu na piątek i sobotę, 4 i 5 stycznia
  Kino Impresja w Połańcu zaprasza na polską komedię "Pech to nie grzech" (WIDEO)  „Pech to nie grzech” Polska, dozwolony od lat 15, komedia, piątek i sobota - godzina 19.


  Odnosząca sukcesy bizneswoman - Natalia nie ma szczęścia w miłości i z powodu pecha nie lubi poddawać się romantycznym uniesieniom.
  Wszystko zmienia się, gdy pewnego dnia staje się świadkiem zawarcia niezwykłego zakładu. Jej najlepszy przyjaciel i partner w interesach - Piotr oraz jego piękna narzeczona Weronika zakładają się o to, że Natalia przez trzy miesiące z nikim się nie zwiąże i w nikim się nie zakocha. Chcąc odegrać się na znajomych, bohaterka daje się wciągnąć w romantyczną intrygę. W konsekwencji ląduje w ramionach amanta z branży komputerowej - Adama. Ich romans, choć początkowo udawany, nieoczekiwanie przeradza się w coś więcej. Tymczasem odliczający dni do własnego ślubu Piotr zaczyna rozumieć, że być może z Natalią wiązało go coś więcej niż przyjaźń i wspólny biznes. W rolach głównych występują Maria Dębska, Mikołaj Roznerski, Barbara Kurdej-Szatan, Krzysztof Czeczot, Anna Dereszowska, Tomasz Karolak, Krystyna Tkacz, Jan Frycz, Michał Koterski, Julia Kostow.
  POLECAMY RÓWNIEŻ:  Czy znasz te niezwykłe fakty z życia gwiazd? Nasz plotkarski quiz może cię zaskoczyć!


  Te współczesne choroby przeszkadzają w nauce. Pomóż swojemu dziecku  Kiedy Europejczycy opuszczają rodzinne gniazdo?  Jak zmieniły się ceny w ciągu ostatnich 8 lat? [PORÓWNANIE]
  NAJBOGATSZE RODZINY w Polsce 2018. Ile zarabiają? Czy dadzą początek dynastiom biznesu?  500 plus to mało. W innych krajach rozdają lodówki i mieszkania!


  ZOBACZ TAKŻE: FLESZ DNI WOLNE 2019


  Źródło:vivi24

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo