Klasa A. Bucovia wygrała na zakończenie rundy jesiennej sezonu

DW
W ostatnim meczu w 2019 roku, będącym jednocześnie ostatnim meczem rundy jesiennej sezonu 2019/2020, Bucovia Bukowa odniosła kolejne pewne zwycięstwo. Podopieczni grającego trenera Michała Jamrozika ograli w zaległym meczu grupy drugiej klasy A LKS Bolmin 4:1.

Bramki dla zespołu z powiatu włoszczowskiego strzelali: Radosław Malaga w ósmej minucie gry, Łukasz Bąk w 32., Przemysław Niechciał w 74. oraz Błażej Trybek w trzeciej minucie doliczonego czasu gry do drugiej połowy. Dla zespołu z Bolmina trafił natomiast Mariusz Paluch w 78. minucie spotkania i była to tylko bramka honorowa dla LKS-u.

Dzięki temu zwycięstwu i punktom zdobytym w poprzednich meczach Bucovia zakończyła rundę na pierwszym miejscu w tabeli. Nad drugim zespołem, Dębem Nagłowice, ma przewagę siedmiu punktów.