Klasa A, grupa 3. Lider był cierpliwy

red
Kamil Markiewicz
Trwa pasjonująca walka strzelców - Kopackiego i Radka

Grupa 3. Do przerwy lider przegrywał 0:1 ze Strażakiem, ale w drugiej połowie zdobył cztery bramki i wygrał 4:1

Piast Osiek - Spartakus Aureus II Daleszyce 0:0

Spartakus: Kraiński - Parkita, A. Wołowiec, Siwonia, Urbański - Pacierz (70. Kacper Kobryń), Rosół (70. W. Jeziorski), Banasik, Kosmala - Godek, Wojsa.

- Pierwsza połowa była wyrównana. W drugiej gospodarze mieli przewagę, ale nasz bramkarz i obrona wychodzili obronną ręką z trudnych sytuacji - podsumował trener Arkadiusz Janaszek z Daleszyc.

Zorza Tempo Pacanów - Strażak Bidziny 4:1 (0:1)

Bramki: Tomasz Kopacki 54 z karnego, 58, 69, 85 z karnego - Przemysław Sokołowski 32.

Zorza Tempo: Religa - Augustyn, Marcinek (46. Smaś), M. Kopacki, Mazur - Kobos, Gwóźdź (76. Kapciak), Lasia, K. Kopacki - T. Kopacki, Soja.

- W pierwszej połowie mieliśmy przewagę, ale brakowało skuteczności. Po przerwie cierpliwie dążyliśmy do strzelenia goli i przyniosło to efekty. Bohaterem spotkania był Tomek Kopacki, który zdobył cztery bramki - mówił Lech Malczewski, trener zespołu z Pacanowa.

Koprzywianka Arka Koprzywni-ca - Baszta Rytwiany 2:1 (1:1)

Bramki: Jan Ozdoba 32, 57 - Tomasz Strzałka 3.

LZS Samborzec - GKS Obrazów 1:1 (1:1)

Bramki: Paweł Kruczek 33 - Maciej Gajda 2.

LZS: Woźniak - Trześniewski (70. Kaśniewski), Adamczyk, Radzimowski, Kołek - Pawlik (80. Adaś), KIliański (70. Koryciński), Gawroński (46. Serafin), Kruczek - Mądry, Kuciński.

UKS Baćkowice - Zryw Zbigniewice 1:1 (0:1)

Bramki: Patryk Papaj 67 - Krystian Polit 30 z karnego.

Agricola Łoniów - GKS Górno 3:7 (0:2)

Bramki: Michał Dybus 50, Piotr Dobrowolski 63, Daniel Ferens 80 - Adrian Krawczyk 43, 45+1, Robert Radek 61, 68, 82, Adrian Wypych 66, Szymon Haba 83.

GKS: Kuzka - Kaleta, Zielonka, E. Zieliński, K. Zieliński (71. D. Haba) - Wypych, Krawczyk (46. Kobus), Jaworski (60. Kaczmarczyk), S. Haba - Kowalik (65. Filipczak), Radek.

- Mieliśmy zdecydowaną przewagę, nasze zwycięstwo nawet przez moment nie było zagrożone - powiedział Jarosław Szczurek, trener drużyny z Górna.

Najlepsi strzelcy: 23 - Robert Radek (GKS), 21 - Tomasz Kopacki (Zorza Tempo).