Klasa A, grupa 3. Robert Radek zdobył 19 bramkę w tym sezonie

dor
Robert Radek znowu zdobył bramkę, ale później po uderzeniu łokciem opuścił boisko z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu.
Robert Radek zdobył 19 bramkę w tym sezonie, ale z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu opuścił boisko

Strażak Bidziny - GKS Górno 2:3 (1:1)

Bramki: Damian Rokita 12, Piotr Kubacki 52 - Szymon Haba 18, 80, Robert Radek 66 z karnego.

Zwycięstwo GKS zadedykował Robertowi Radkowi.

Agricola Łoniów - Baszta Rytwiany 0:1 (0:0)

Bramka: Mateusz Zdziuch 80.

Zorza Tempo Pacanów - GKS Obrazów 5:1 (2:0)
Bramki: Krystian Soja 1, 59, Tomasz Kopacki 34, 63 z karnego, Patryk Mazur 84 - Grzegorz Zając 88.

Zorza Tempo: Religa - Augustyn, Marcinek (70. Smaś), M. Kopacki, Mazur - Kobos, Gwóźdź (73. M. Kapciak), Lasia, K. Kopacki - T. Kopacki, Soja (80. A. Kapciak).

- W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane. Po przerwie szybko strzeliliśmy dwa gole i było już po meczu - mówił Lech Malczewski, trener Zorzy Tempo.

Koprzywianka Arka Koprzywnica - Zryw Zbigniewice 3:4 (3:1)
Bramki: Jakub Bryła 30, 45, Piotr Turbak 15 - Krystian Polit 10, 60 z karnego, Tomasz Chwała 48, Michał Suma 75.

UKS Baćkowice - Piast Osiek 2:1 (0:0)
Bramki: Damian Papaj 60, Bartosz Siwoń 65 - Łukasz Molędowski 72.

LZS Samborzec - Spartakus Aureus II Daleszyce 4:2 (1:2)
Bramki: Damian Mądry 34, Dariusz Pawlik 46, 73, Paweł Serafin 59 - Artur Sitarz 8, Sebastian Parkita 24.

Spartakus II w 24 minucie wygrywał 2:0. Później jednak gospodarze zadali cztery ciosy i wygrali 4:2.

Najlepsi strzelcy: 19 - Robert Radek (GKS), 16 - Tomasz Kopacki (Zorza Tempo).