Klasa A. Piast Osiek w niedzielę o godzinie 15 zagra z GKS Górno w Bodzentynie

Zespół Piasta Osiek w niedzielę zagra z GKS Górno w Bodzentynie.
Zespół Piasta Osiek w niedzielę zagra z GKS Górno w Bodzentynie. facebook piast osiek
W ósmej kolejce, ekipę Piasta czeka kolejny trudny wyjazd do GKS Górno. Rywal zajmuje trzecie miejsce. Mecz w niedzielę o 15 w Bodzentynie.

Piast Osiek wygrał trudny mecz ze Zrywem w Zbigniewicach
Nie zatrzymuje się Piast Osiek. W siódmej kolejce wygrał na trudnym terenie w Zbigniewicach z miejscowym Zrywem. Gospodarze już w 7 minucie prowadzili 1:0. W 12 minucie wyrównał Jakub Jazgara. Zwycięską bramkę dla Piasta zdobył w 82 minucie Łukasz Malecki.

Piast w tym meczu grał w składzie: Mariusz Głud - Mariusz Stępień, Kamil Niekurzak (55 Łukasz Molendo-wski), Dominik Kaczmarczyk, Łukasz Malecki,Piotr Mik-us,Paweł Figacz,Jakub Jazgara (87 Przemysław Wieczorek), Konrad Cebula,Bartłomiej Ryński, Tomasz Koronkiewicz (90 Dawid Wieczorek).