Klasa A. UKS Baćkowice zakończył rundę jesienną

DW
archiwum klubu
Zawodnicy występującego w grupie trzeciej świętokrzyskiej klasy A UKS Baćkowice w ostatni weekend zakończyli zmagania w rundzie jesiennej sezonu 2020/2021.

W swoim ostatnim meczu oficjalnym rozgrywanym w 2020 roku piłkarze z powiatu opatowskiego mierzyli się na wyjeździe z GKS Obrazów i po pełnym emocji spotkaniu pokonali tego rywala 3:2.

Bramki strzelali Paweł Meszek w 22. minucie i Rafał Kaśniewski w 80. dla GKS, a także Marcin Rusiecki w 15. oraz Patryk Papaj w 50. i 73. minucie dla ekipy z Baćkowic.

Dzięki temu zwycięstwu, a także dzięki punktom zdobywanym w poprzednich spotkaniach, UKS Baćkowice ma łącznie 15 oczek wywalczonych w dziesięciu meczach. Pozwala mu to na zajmowanie szóstego miejsca na półmetku rozgrywek.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0