Klasa B, grupa 2. Niespodzianka w Łopusznie

red
Porażki w derbowym spotkaniu doznał lider. ŁKS Łopuszno uległ u siebie Topspinowi Promnik 1:3.

ŁKS Łopuszno - Topspin Promnik 1:3 (0:2)

Bramki: Tomasz Resiak 57 - Mateusz Bielicz 8, Piotr Śliwa 10, Artur Gaweł 80.

ŁKS: Kopeć - Palacz (46. Jarząb), Sosiński, Łapot, Hajduk - D. Urbańczyk (65. Napora), Łapot (76. Wawrzycki), Picheta (46. Wróbel), Wijas - Resiak, Niebudek.

Topspin: P. Urbańczyk - Snoch, M. Stępień, Pisz, Bielicz (64. Ciołak) - Ernestowicz, Przepióra (74. Ł. Stępień), Ślusarczyk (84. Nawrot), Zapała - Gaweł (80. Olszewski), Śliwa.

W 34 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego. Strzał Kamila Łapota obronił Paweł Urbańczyk. - Myślę, ze dopadł nas chwilowy kryzys, ale mam nadzieję, że szybko go przezwyciężymy. Goście strzelili nam gole po stałych fragmentach gry. Mieliśmy kilka sytuacji do zdobycia bramek, ale zagraliśmy nieskutecznie - mówił Jacek Picheta, trener ŁKS.

- Mecz był wyrównany. Mieliśmy więcej szczęścia w wykończeniu akcji - powiedział Marcin Wąsowicz, kierownik drużyny z Promnika.

LKS Bolmin - Start Słupia Jędrzejowska 2:1 (1:0)

Bramki: Mariusz Paluch 18, Szymon Błaszczyk 53 - Rafał Kucharski (samobójcza) 65.

LKS: Kucharski - Wnuk, Błaszczyk, Stępień (50. Wojsa), Pyczek (85. Stańczyk) - Myśliński (80. Petelicki), Paluch (90. Sztandera), Kaczmarski, Kruk - Chrabąszcz, Pęczkowicz.

Nida Oksa - GKS Kluczewsko 5:0 (2:0)

Bramki: Tomasz Różański 15, Andrzej Kusaj 38, 58, 78, Paweł Jaskólski 54.

Nida: Radziejewski - Jaskólski, T. Kusaj (69. Wojdała), Hernicki (72. Kułaga), Napora - Ścisłowski, Motyczyński, Sadowski (85. Ciesek), Copiak (79. Bąk) - Różański, A. Kusaj.

- Nasza dominacja w tym spotkaniu nie podlegała dyskusji. Od pierwszej do ostatniej minuty przeważaliśmy na boisku. Goście praktycznie nie zagrozili naszej bramce - mówił Piotr Radziejewski, prezes Nidy.

Deko Strunobet Włoszczowa - GLKS Krasocin - mecz się nie dobył ze względu na zły stan boisko.

Strzelec Chroberz - LZS Czarnocin - mecz się nie dobył ze względu na zły stan boisko.

Wierna II Małogoszcz - GTS Raków - mecz się nie odbył, ze względu na zły stan boiska.