Klasa B, Grupa 3. Czerwone kartki

KAR
W meczu pomiędzy Cukrownikiem Włostów a Agricolą Łoniów piłkarze ujrzeli trzy czerwone kartki, którymi ukarani zostali Radosław Wiatrek i Michał Kaczmarczyk z zespołu gospodarzy oraz Wojciech Misiak z drużyny gości. Czerwonymi kartkami w tej kolejce zostali ukarani także Marcin Gromek z Esteru Wojciechowice oraz Karol Ledwant z Sokoła Jachimowice.

KS Tarłów - Victoria Bizon Kurozwęki 1:3 (1:1), Joński 10 - Trąd 25, Gumułczyński 60, K. Batóg 70.
Victoria: Pyrek - Zapart, Kwiecień, Dudka, Kozioł - K. Batóg, Słomka (75 Kozieł), Kolasa, Gumułczyński (65 Bomba) - Trąd, Patrzałek (67 P. Batóg).

Cukrownik Włostów - Agricola Łoniów 0:2 (0:1), Dzieciuch 20, 85.
Agricola: Jędrycha - Kiljański, Antonik, R. Kołacz, Gilewski - Pruś, Ł. Kołacz, Dybus (65 Zeżuła), Misiak - Orłow (60 Urbański), Dzieciuch.
W 20 minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał piłkarz gospodarzy Radosław Wiatrek. W 70 minucie za faul czerwoną kartkę otrzymał kolejny piłkarz Cukrownika Michał Kaczmarczyk. Pięć minut później drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został piłkarz gości Wojciech Misiak.

Ester Wojciechowice - Huragan Wilczyce 3:2 (0:0), Paszyński 70, Sobolewski 76, Łogodziński 84 - A. Kanios 50, Hammer 55.
Ester: Górski - Czupryn, Paszyński, Dymarski, Michalski - Strąk (79 Łobodziński), Sałapa, Wąsik (80 Różalski), Spotowicz (79 Stąporek) - Sobolewski (90 Dębniewski), Zygmunt.
W 70 minucie za faul na zawodniku gospodarzy Marcin Gromek z Wilczyc ukarany został czerwoną kartką.

Marol Jacentów - Sokół Jachimowice 2:3 (0:2), Kamiński 50, Wielgus 60 - P. Żurek 15, 70 z karnego, Ł. Goździewski 38.
Sokół: Zieliński - Ostrowski, M. Ordon, Ledwant, Ł. Goździwski (75 R.Klimont) - D. Goździewski, Dywan, Marzec (63 K. Ordon), Meszek (85 Ł. Żurek) - P. Żurek, Lipiec (60 P. Klimont).
W 50 minucie Karol Ledwant z Sokoła Jachimowice otrzymał czerwoną kartkę.

GKS Szydłów - GKS Iwaniska 1:1 (0:1), Janecki 75 - Stachera 40.

Baszta II Rytwiany - Alit II Ożarów - mecz się nie odbył ze względu na zły stan boiska.