Klasa B, grupa 3. Zawodnicy z Pawłowa zeszli z boiska

Kamil Markiewicz
W 75 minucie meczu w Obrazowie piłkarze Arki Pawłów zeszli z boiska.

GKS Obrazów - Arka Pawłów - mecz został przerwany w 75 minucie. Przy wyniku 4:1 dla gospodarzy goście zeszli z boiska. - Opuściliśmy plac gry, ponieważ nie czuliśmy się na nim bezpiecznie. Podczas meczu jeden z kibiców wtargnął na murawę. Poza tym nasz gracz Łukasz Maliszewski, który otrzymał czerwoną kartkę, schodząc z boiska został zaatakowany przez kibica gospodarzy. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej - relacjonował Kamil Koprowski, trener zespołu z Pawłowa.

Zorza Czajków - KS Tarłów 1:4 (0:0)

Huragan Wilczyce - Marol Jacentów 2:1 (1:1)

Bramki: Michał Michalski 24, Paweł Hammer 74 - Cezary Skuza 11.

Gospodarze kończyli mecz w dziewiątkę. Po dwie żółte kartki i w konsekwencji czerwone otrzymali Paweł Hammer i Przemysław Rutkowski.

GKS Świniary - Piast Osiek 1:1 (0:0)

Bramki: Wojciech Ostrowski 57 - Łukasz Malecki 87.

Cukrownik Włostów - Ester Wojciechowice 3:1 **(0:1)**

Bramki: Michał Pawlik 52, Maciej Drozdowski 60, Michał Kaczmarczyk 70 z karnego - Radosław Wolski 33.

UKS Iwaniska - Strażak Bidziny 0:1 (0:0)

Bramka: Piotr Kubacki 78.