Klasa B. Strzelca Chroberz i MGTS Działoszyce czekają kolejne spotkania

Damian Wiśniewski
Ilona Krupa / Strzelec Chroberz
W ostatni weekend doszło do derbowego pojedynku pomiędzy Strzelcem Chroberz i MGTS Działoszyce, teraz jednych i drugich czekają kolejne spotkania.

Bezpośredni pojedynek między tymi dwoma zespołami zakończył się pewnym zwycięstwem Strzelca. Chrobrzanie wygrali 4:1, a bramki dla tej drużyny zdobywali: Jakub Sternak (dwie) Mateusz Grabowski oaz Adam Krupa. Co ciekawe, MGTS prowadził do przerwy, a jedyną bramkę w pierwszej połowie zdobył Patryk Szaleniec.

W najbliższy weekend w grupie drugiej świętokrzyskiej klasy B rozegrane zostaną kolejne spotkania. Strzelec zmierzy się w roli gospodarza z LZS Czarnocin, a ekipa z Działoszyc zagra na wyjeździe z wiceliderem tabel, Vitalpolem Solec Zdrój.

Oba spotkania obędą się w najbliższą niedzielę. Ich początek zaplanowano na godzinę 11.