Klasa B. Strzelec Chroberz traci punkty. W niedzielę mecz z liderem Startem w Słupi Jędrzejowskiej

Strzelec Chroberz stracił dwa punkty w meczu z GKS Imielno Po emocjonującym meczu piątej kolejki świętokrzyskiej klasy B, grupy drugiej, Strzelec Chroberz zremisował 2:2 z GKS Imielno.

Bramki dla Strzelca zdobywali, Mateusz Grabowski i Adam Kędra. Zanosiło się na porażkę Strzelca, bo po 60 minutach przegrywał 0:2. Kędra zwycięską bramkę zdobył w 85 minucie. Strzelec po pięciu kolejkach zajmuje drugie miejsce, które daje prawo awansu do klasy A.

Strzelec w tym meczu zagrał w następującym składzie: Marcin Szafraniec - Jacek Doroz (55 Michał Modrzewiecki), Michał Brzeziński, Krystian Lechowski (65 Paweł Misztal), Adam Kędra, Michał Kukla, Paweł Prucnal, Adam Krupa, Mateusz Modrzewiecki, Mateusz Grabowski, Damian Musiał (80 Mateusz Godzic).

W szóstej kolejce, dojdzie do meczu na szczycie, Strzelec zagra w niedzielę o 11 z liderem Startem w Słupi Jędrzejowskiej.