Klasa okręgowa. Bucovia Bukowa zagra w niedzielę kolejny mecz

DW
Bucovia Bukowa / facebook
W ostatni weekend w meczu świętokrzyskiej klasy okręgowej Bucovia Bukowa odniosła dość ważne zwycięstwo. Podopieczni grającego trenera Michała Jamrozika różnicą dwóch punktów pokonali na wyjeździe Stal Kunów. Teraz czeka ich trudne zadanie zmierzenia się w roli gospodarza z kandydatem do awansu do czwartej ligi, Unią Sędziszów.

Stal Kunów - Bucovia Bukowa 1:3 (1:0)

Bramki: Kamil Cygan, Radosław Bała, Michał Bąk dla Bucovii.

Bucovia: Daniel Chojnecki - Aleksander Jędrzejak, Kamil Cygan (90. Błażej Trybek), Radosław Bała, Paweł Bąk, Mateusz Wsułek, Michał Jamrozik, Piotr Saladra (60. Konrad Stefańczyk), Paweł Doroszko (55. 7Michał Bąk), Łukasz Bąk (25. Karol Krzyżyk, 70. Jakub Krzysztofik), Radosław Wilk.

- Do przerwy przegrywaliśmy, ale w drugiej połowie zdominowaliśmy rywala. Wytrzymaliśmy przede wszystkim fizycznie i nie zawiodła skuteczność - mówił po meczu Michał Jamrozik, grający zespołu z Bukowej.

W najbliższej kolejce on i jego podopieczni dostaną za zadanie zmierzyć się z Unią Sędziszów. W tabeli ligowej zespół ten zajmuje aktualnie czwarte miejsce i ma przewagę pięciu punktów nad dziesiątą Bucovią. W ostatniej kolejce Unia przegrała na własnym boisku z Piaskowianką Piaski 1:2.

Teraz gospodarzem będzie Bucovia, a jedni i drudzy zagrają ze sobą w niedzielę czwartego października, początek o godzinie 15.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani