Klasa okręgowa. Star Starachowice w doliczonym czasie zapewnił sobie wygraną w Rudkach [ZDJĘCIA]

dor
W meczu na szczycie w klasie okręgowej Star Starachowice wygrał na wyjeździe z GKS Rudki 2:1 (1:1). Pierwszą bramkę dla Staru zdobył Artur Kidoń w 3 minucie, a zwycięską w doliczonym czasie gry, w 93 minucie, Emil Gołyski. Gola dla GKS w 4 minucie strzelił Dariusz Kowalski. Star zagrał w składzie:  Pocheć - Kosztowniak, Gębura, Kania, Nowocień - Horna (90. Sokół), Gołyski, Stachura, Wójtowicz (64. Niewczas) - Kidoń, Anduła.- To był ciężki mecz, ale z happy endem dla nas, bo w doliczonym czasie gry zadaliśmy decydujący cios. To był wyrównany pojedynek, ale szczęście nam dopisało  i mamy ważne trzy punkty, które bardzo przybliżają nas do awansu - powiedział Arkadiusz Bilski, trener Staru.   Dorota Kułaga
W meczu na szczycie w klasie okręgowej Star Starachowice wygrał na wyjeździe z GKS Rudki 2:1 (1:1). Pierwszą bramkę dla Staru zdobył Artur Kidoń w 3 minucie, a zwycięską w doliczonym czasie gry, w 93 minucie, Emil Gołyski. Gola dla GKS w 4 minucie strzelił Dariusz Kowalski. Star zagrał w składzie: Pocheć - Kosztowniak, Gębura, Kania, Nowocień - Horna (90. Sokół), Gołyski, Stachura, Wójtowicz (64. Niewczas) - Kidoń, Anduła.- To był ciężki mecz, ale z happy endem dla nas, bo w doliczonym czasie gry zadaliśmy decydujący cios. To był wyrównany pojedynek, ale szczęście nam dopisało i mamy ważne trzy punkty, które bardzo przybliżają nas do awansu - powiedział Arkadiusz Bilski, trener Staru. Dorota Kułaga Zdjęcia Rafał Roman
W meczu na szczycie w klasie okręgowej Star Starachowice wygrał na wyjeździe z GKS Rudki 2:1 (1:1). Pierwszą bramkę dla Staru zdobył Artur Kidoń w 3 minucie, a zwycięską w doliczonym czasie gry, w 93 minucie, Emil Gołyski. Gola dla GKS w 4 minucie strzelił Dariusz Kowalski. Star zagrał w składzie: Pocheć - Kosztowniak, Gębura, Kania, Nowocień - Horna (90. Sokół), Gołyski, Stachura, Wójtowicz (64. Niewczas) - Kidoń, Anduła. - To był ciężki mecz, ale z happy endem dla nas, bo w doliczonym czasie gry zadaliśmy decydujący cios. To był wyrównany pojedynek, ale szczęście nam dopisało i mamy ważne trzy punkty, które bardzo przybliżają nas do awansu - powiedział Arkadiusz Bilski, trener Staru.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0