Klaudia Dominus została Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej...

  Klaudia Dominus została Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014! [WIDEO, zdjęcia]

  /dota/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014 wraz z nowo wybraną miss, Klaudią Dominus.

  Finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014 wraz z nowo wybraną miss, Klaudią Dominus. ©Dawid Łukasik

  18 kandydatek walczyło o koronę Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014 w Galerii Korona w Kielcach. Najpiękniejszą mieszkanką regionu została Klaudia Dominus z numerem 11.
  Finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014 wraz z nowo wybraną miss, Klaudią Dominus.

  Finalistki Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014 wraz z nowo wybraną miss, Klaudią Dominus. ©Dawid Łukasik


  Klaudia Dominus, Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej w pokazie bielizny. Dawid Łukasik

  Klaudia Dominus, Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej w pokazie bielizny.
  (fot. Dawid Łukasik)

  Jury, a także publiczność w głosowaniu SMS-owym, zdecydowało, że Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej została 19-letnia Klaudia Dominus. - Nie mogłam uwierzyć, nie byłam pewna, czy to na pewno chodzi o mnie - tak na werdykt zareagowała Klaudia Dominus, Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014. Tytuł i koronę zdobyła w sobotę wieczorem, podczas gali finałowej, która odbyła się w Galerii Korona w Kielcach.

  Klaudia ma 19 lat. Mieszka w Zajączkowie. Uczy się w X Liceum Ogólnokształcącym w Kielcach. Jej pasją są podróże. Inne zainteresowania: muzyka, fotografia, modeling, sport. Ma na swoim koncie także tytuł I Wicemiss Studniówki 2014.
  ZOBACZ wideoprezentację Klaudii Dominus

  Powody do radości ma Klaudia, ale okazję do świętowania mają także inne finalistki, które zdobyły tytuły. I Wicemiss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2014 została Milena Giermach (startująca z numerem 10), a II Wicemiss - startująca z numerem 16, Paulina Bomba.  Klaudia, Milena i Paulina awansowały do kolejnego, ogólnopolskiego już etapu konkursu Miss Polonia. Takie same prawo zdobyły laureatki "dzikiej karty" - Magdalena Zapała (7) i Joanna Fortuna (17).

  Nie zabrakło tak zwanych tytułów komplementarnych, przyznawanych między innymi przez organizatorów, sponsorów czy fanów. Miss Czytelników Echa Dnia została Milena Giermach (10), Miss Radia Fama - Monika Brelak (18), Miss Facebooka - Katarzyna Lasak (6).


  I Wicemiss została Milena Giermach.
  Milena ma 19 lat. Mieszka w miejscowości Soczówki. Uczy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Końskich. Zainteresowania: moda, wizaż. Laureatka "dzikiej karty” w konkursie Miss Studniówki 2014. ZOBACZ wideoprezentację Mileny Giermach
  Fot. Dawid Łukasik

  I Wicemiss została Milena Giermach.
  Milena ma 19 lat. Mieszka w miejscowości Soczówki. Uczy się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Końskich. Zainteresowania: moda, wizaż. Laureatka "dzikiej karty" w konkursie Miss Studniówki 2014. ZOBACZ wideoprezentację Mileny Giermach

  (fot. Fot. Dawid Łukasik)

  Szczególnym wyróżnieniem jest tytuł Miss Osobowości. Jego laureatkę finalistki same wybierają spośród siebie. Otrzymała go startująca z numerem sześć, Kasia Lasak.

  W czasie koncertu nowych "twarzy" dla swojej agencji hostess i modelek CatWalk poszukiwała Magda Brojewska. Wybrała ona cztery dziewczyny, które wezmą udział w specjalnej sesji zdjęciowej. Będą to: Milena Giermach (10), Klaudia Dominus (11), Paulina Bomba (16) i Joanna Fortuna (17).

  Dziewczyny na scenie zaprezentowały się w różnych odsłonach: eleganckiej i sportowej. Było gorące wyjście w strojach kąpielowych i zmysłowe w bieliźnie zaprojektowanej przez Dianę Jarzynę - Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2008 i Ewelinę Baran.
  Galę poprowadzili: Aneta Czaban i Paweł Jańczyk. Muzycznie koncert uświetnił didżej Max Materna a.k.a. Jesus Boy. Laureatkom szarfy wręczała Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2013 Marta Furtak. Wyjątkiem było wyróżnienie dla Miss Osobowości, które wręczył Tomasz Rowiński, ze Studia Tańca i Stylu Rewanż, reżyser i choreograf koncertu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej. Na scenie pojawili się także jego tancerze z Rewanżu.

  W czasie imprezy prowadzona była zbiórka pieniędzy na leczenie siedmioletniego chłopca z Kielc, Adasia Musiała. Na ten cel trafiły także przedmioty z aukcji. "Pod młotek" poszły unikalne dary przekazane przez Magdę Brojewską i Dianę Jarzynę, ma także upominki związane z Koroną Kielce.

  ZOBACZ pokaz w strojach kąpielowych

  Tytuł II Wicemiss otrzymała Paulina Bomba. Paulina ma 19 lat. Pochodzi z miejscowości Broniszów. Uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Kazimierzy Wielkiej. Lubi biologię. Miłośniczka sportów zimowych. Laureatka "dzikiej karty” w konkursie Miss Studniówki 2014. ZOBACZ wideoprezentację Pauliny Bomby Fot. Dawid Łukasik

  Tytuł II Wicemiss otrzymała Paulina Bomba. Paulina ma 19 lat. Pochodzi z miejscowości Broniszów. Uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Kazimierzy Wielkiej. Lubi biologię. Miłośniczka sportów zimowych. Laureatka "dzikiej karty" w konkursie Miss Studniówki 2014. ZOBACZ wideoprezentację Pauliny Bomby
  (fot. Fot. Dawid Łukasik)

  Po zakończonym finale wszystkie finalistki specjalną limuzyną udały się do Hotelu Binkowski, na afterparty.
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo