Mateusz Dudek
Na zdjęciu Tomasz Rychel, trener Sparty Dwikozy.
Na zdjęciu Tomasz Rychel, trener Sparty Dwikozy. Sparta Dwikozy/ Facebook
W trzynastej kolejce Klasy Okręgowej Klimontowianka PBI Klimontów oraz Sparta Dwikozy zmierzą się na własnym stadionie odpowiednio z Wichrem Miedziana Góra i Victorią 2015 Skalbmierz. Obie ekipy liczą na komplet punktów. Początek tych pojedynków w niedzielę o godzinie 14.

Klimontowianka w ostatnim meczu zremisowała 1:1 w wyjazdowym spotkaniu z Moravią Morawica.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny ponieważ gra była dużo lepsza niż w poprzednim spotkaniu z Pacanowem. Niestety nie udało nam się wykorzystać w drugiej połowie. Ogólnie był to mecz na remis z naszą niewielką przewagą – mówił po tym mecz trener Klimontowianki, Łukasz Szymański.

Po dwunastu kolejkach piłkarze z Klimontowa zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem dziewiętnastu punktów. W niedzielę Klimontowianka zmierzy się na własnym stadionie z drużyną Wichra Miedziana Góra. Początek meczu o godzinie 14.

Również u siebie zagrają w niedzielę piłkarze Sparty Dwikozy, którzy zmierzą się z drużyną Victorii 2015 Skalbmierz. Podopieczni trenera Tomasza Rychla będą chcieli sięgnąć po komplet punktów aby zapomnieć o ostatnim meczu z Hetmanem we Włoszczowie gdzie gospodarze zwycięską bramkę zdobyli w 95 minucie. Początek meczu Sparta - Victoria w niedzielę o 14.