Kolejna porażka Korony Kielce w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. To już trzecia z rzędu

Sławomir Stachura
Nie wiedzie się ostatnio drużynie Korony Kielce w Centralnej lidze Juniorów Młodszych. Przegrała trzeci mecz z rzędu, tym razem u siebie z Cracovią 1:2

Korona Kielce – Cracovia 1:2 (0:0)
Bramka:
Jakub Górski 68 z karnego - Michał Rakoczy 70, Piotr Kawaler 76.

Korona: Dudka – Gawlik (56. Rabiej), Świderski, Prętnik (74. Broniś), Malec - Sowiński (50. Górski), P. Lisowski, Pawczyński (65. Gadomski), D. Lisowski (60. Kruszec), Wojtaszek (50. Sewerzyński) - Rogoziński.

O wyniku zadecydowało ostatnie 25 minut. Podopieczni trenerów Michała Gębury i Marka Graby w 62 minucie mieli pierwszą okazję na zdobycie prowadzenia, ale Kacper Rogoziński nie wykorzystał rzutu karnego po faulu na nim (bramkarz obronił). W 68 minucie znów faulowany był Rogoziński, tym razem podszedł do piłki Jakub Górski i było 1:0.

Gospodarze cieszyli się jednak z prowadzenia tylko dwie minuty. Po dalekim wykopie piłka skozłowała przed stoperem, dopadł do niej jeden z graczy gości i doprowadził do remisu. W 76 minucie znów kielczanie zdrzemnęli się pod bramką i wykorzystała to Cracovia.

- Wyrównany mecz. Trochę więcej szczęścia pod bramką mieli goście i wygrali – przyznał trener Marek Graba.