Kolejne sparingowe zwycięstwo Staru Starachowice. Tym razem w Tomaszowie z tamtejszą Lechią 3:0

Sławomir Sijer
Trener Tadeusz Krawiec jest zadowolony po sparingu z Lechią.
Trener Tadeusz Krawiec jest zadowolony po sparingu z Lechią. Marcin Słoka
W kolejnym spotkaniu sparingowym Star Starachowice pokonał w Tomaszowie Mazowieckim tamtejszą Lechię 3:0 remisując do przerwy 0:0.

Bramki dla Staru strzelili: Puton 66, Kosztowniak 71, Hajduk 84.
Star zaczął w składzie: Nowak - Styczyński, Gębura, Jagiełło - Kaczmarek, Ambrozik, Nowocień, Kosztowniak, Hajduk - Puton, Wiecha. Po przerwie zagrali: Śliwiński, Kozakiewicz, Nowak, Kutera, Moskwa.
Pierwszą bramkę dla Staru strzelił po indywidualnej akcji i minięciu dwóch rywali Puton. Druga i trzecia były niemal identyczne. Zarówno Kosztowniak jak i Hajduk wykorzystali sytuacje sam na sam z bramkarzem po dobrych dograniach kolegów.
- Lechia, to był dobry przeciwnik, chyba najlepszy z dotychczasowych - powiedział trener Tadeusz Krawiec. - Lechia też miała swoje sytuacje, ale dwukrotnie dobrze interweniował nas bramkarz. W końcówce udało się strzelić trzecią bramkę.
Za tydzień ostatni mecz sparingowy z Neptunem Końskie.