Kolejny sukces zawodniczek Black&White Ostrowiec, tym razem w cheerleadingu [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
20 czerwca 2021  odbyl sie w Karczewie Puchar Polski w Cheerleadingu w którym po raz pierwszy wziął udział ostrowiecka klub fitness UKS Black&White. Wystąpiły 2 zawodniczki w kategoriach siłowych i zajęły miejsca na podium.Na 1 miejscu uplasowała się  Emilka Wojtas w kategorii junior młodszy acro solo,  a na 2 miejscu Blanka Lach w kategorii acro solo dzieci. Ta dyscyplina sportu nie różni się dużo od fitness, dlatego z pewnością na następnych zawodach we wrześniu będzie uczestniczyło już więcej zawodniczek. - Myślimy także o stworzeniu  duetów i dużych formacji, które są bardzo widowiskowe, chociażby ze względu na używanie charakterystycznych dla cheerleadingu pomponów i okrzyków dopingujących drużynę - powiedziała trener ostrowieckiego klubu Joanna Kępa.Galeria zdjęć na kolejnych slajdach>>>(dor)
20 czerwca 2021 odbyl sie w Karczewie Puchar Polski w Cheerleadingu w którym po raz pierwszy wziął udział ostrowiecka klub fitness UKS Black&White. Wystąpiły 2 zawodniczki w kategoriach siłowych i zajęły miejsca na podium.Na 1 miejscu uplasowała się Emilka Wojtas w kategorii junior młodszy acro solo, a na 2 miejscu Blanka Lach w kategorii acro solo dzieci. Ta dyscyplina sportu nie różni się dużo od fitness, dlatego z pewnością na następnych zawodach we wrześniu będzie uczestniczyło już więcej zawodniczek. - Myślimy także o stworzeniu duetów i dużych formacji, które są bardzo widowiskowe, chociażby ze względu na używanie charakterystycznych dla cheerleadingu pomponów i okrzyków dopingujących drużynę - powiedziała trener ostrowieckiego klubu Joanna Kępa.Galeria zdjęć na kolejnych slajdach>>>(dor) Fot. Archiwum klubu