Końcówka meczu i gole rezerwowych zadecydowały o wyniku meczu Łysicy Bodzentyn i Orlicza Suchedniów

Paweł Wełpa
Paweł Wełpa
Dopiero ostatnie minuty przyniosły gole w meczu IV ligi świętokrzyskiej pomiędzy Łysicą Bodzentyn a Orliczem Suchedniów, ale mecz i tak zakończył się remisem.

Orlicz przyjechał do Bodzentyna w roli faworyta, jako wicelider tabeli. Nie był jednak w stanie udokumentować swoje wysokiej pozycji, choć w pierwszej połowie miał przewagę.

Z biegiem czasu Łysica poczynała sobie coraz lepiej i efektem tego był gol na 1:0 zdobyty przez Karola Mojeckiego.
Goście jednak nie poddali się i na 1:1 gola zdobył Piotr Grzejszczyk.

– W pierwszej połowie Orlicz miał lekką przewagę, ale druga to już nasza dominacja. Niestety, stracony gol po naszym błędzie pozbawił nas trzech punktów. Czujemy niedosyt. Mogliśmy to spotkanie wygrać – powiedział po meczu trener Łysicy Marek Pastuszka.

Orlicz jest nadal na drugim miejscu w tabeli z 50 punktami, a Łysica jest dziesiąta i ma 37 punktów.
W następnej kolejce Orlicz Suchedniów zagra ze Starem Starachowice. Łysica Bodzentyn zagra ponownie u siebie, a rywalem będzie Lubrzanka Kajetanów.

Łysica Bodzentyn - Orlicz Suchedniów 1:1 (0:0)

Bramki: Karol Mojecki 80 - Piotr Grzejszczyk 87

Łysica: Wróblewski - Dawidowicz (58 Zapała), Spadło (60 Mojecki), Drożdżał, Mikos, Dziedzic, Michta, Dereń, Maniara, Smoliński, Garbacz

Orlicz: Szram - Czeneszkow, Cedro, Bator, Boleń, Jaworski (68 Dudek), Solnica, Skarbek (80 Grzejszczyk), Bujak (46 Kokosza), M. Tumulec, Supierz (86 Zygmunt)