KONKURS DLA MATURZYSTÓW. To już ostatnie chwile na zgłoszenie! Pokaż swoje 100 dni do matury i wygraj pieniądze

REDAKCJA
Na zdjęciu Natalia Gajek w morzu książek Fot. Mikołaj Chaja
To już ostatnie chwile na zgłoszenie! 1000 lub 2000 złotych, a także vouchery na siłownię, ściankę wspinaczkową, czy akademię driftingu. To wszystko można wygrać w konkursie „Twoje 100 dni do matury". Wystarczy, że zrobisz zdjęcie lub nagrasz krótkie wideo, na którym pokażesz, jak wyglądają Twoje przygotowania do matury.

Konkurs „Twoje 100 dni do matury" to okazja by pokazać światu, jak wygląda półmetek przygotowań do egzaminu dojrzałości. Walka z lawiną nieprzeczytanych podręczników i lektur, a może wręcz przeciwnie epicka zabawa ze znajomymi. Bez względu na to czy nauka przypomina serialowe kadry z Netflixa czy ponury obrazek z filmów noir, każde zgłoszenie ma szansę wygrać.

Wystarczy uwiecznić ten moment na zdjęciu lub krótkim wideo. To może być kolaż, pokaz slajdów, animacja rolki ze zdjęciami, film nagrany na Tik Toka czy Instagrama. Format nie gra roli. Najważniejsze to trzymać się tematu - 100 dni do matury i wysłać zgłoszenie do piątku, 5 marca bieżącego roku za pomocą formularza na naszej stronie. Więcej szczegółów czeka w regulaminie.

Komisja konkursowa wyłoni najlepsze zgłoszenia w kategoriach FILM i ZDJĘCIE.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne NAGRODY

PRZEJDŹ DO GŁÓWNEGO ARTYKUŁU AKCJI I SPRAWDŹ NAGRODY

Informacji o akcji udzielają:
Monika Stachura tel. 697 770 604 oraz Agata Kilian tel. 697 770 571 (poniedziałek-piątek, godziny 9-16), e-mail: monika.stachura@polskapress.pl; agata.kilian@polskapress.pl

W restauracji zapłacimy więcej

Wideo