red
Korona Kielce - GKS Bełchatów ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA i STREAM NA ŻYWO Krzysztof Kapica
Korona Kielce - GKS Bełchatów ONLINE. Od 7 sierpnia 1999 roku GKS Bełchatów czeka na ligową wygraną w Kielcach. Pokonał wówczas Koronę aż 5:0. Okazja na triumf nadarza się już w sobotę. Po dłuższej przerwie spotkanie odbędzie się z publicznością. Mecz będzie mogło obejrzeć około 3700 kibiców.

Korona - GKS Bełchatów ONLINE

Trener Dominik Nowak ma trudny początek pracy w Koronie. Zespół pod jego wodzą przegrał 5 z sześciu rozegranych spotkań, wygrał tylko z Zagłębiem Sosnowiec 1:0. Szkoleniowiec chce, żeby zespół pod jego wodzą grał ofensywny futbol. – To bardzo trudne otwarcie wynikowe. Pięć porażek w sześciu meczach to są fakty i od tego jako trener nie uciekam. Wiem, jakie są aspiracje tego klubu. Jako szkoleniowiec podjąłem decyzję, że w spotkania do końca tego sezonu będą weryfikacja piłkarzy. Gdybym miał cofnąć czas, zrobiłbym to samo. Ostatnio nie mieliśmy czasu na spokojną pracę, bo graliśmy co trzy dni. Nie chcę jednak w ten sposób usprawiedliwiać porażek - powiedział trener Dominik Nowak.

W sobotę Korona zagra z ostatnim w tabeli GKS Bełchatów, który będzie mocno zdeterminowany, bo walczy jeszcze o utrzymanie w Fortuna 1 Lidze. Celem jest tylko zwycięstwo, ale plany mogą pokrzyżować goście, którzy chwytają się brzytwy, by pozostać na drugim szczeblu rozgrywek. Drużyna trenera Marcina Węglewskiego traci trzy “oczka” do przedostatniego w tabeli Zagłębia Sosnowiec i cztery do zajmującego 16. miejsca GKS-u Jastrzębie. W najbliższą sobotę bełchatowian czeka więc niezwykle ważny mecz.

Pocieszeniem dla kielczan jest fakt, że na trybuny w końcu wracają kibice. – Proszę kibiców o wsparcie dla tego zespołu. On dopiero się buduje. Potrzebny jest wasz doping od samego początku. W każdym meczu musimy grać na sto procent. To jest nasz obowiązek. Obiecuję, że zespół wyjdzie, od pierwszej minuty będzie walczył, będzie starał się narzucić swój styl gry – zapewnił szkoleniowiec Korony.

Korona - GKS Bełchatów TRANSMISJA TV

Spotkanie Korona - GKS Bełchatów w ramach 30. kolejki Fortuna 1 Ligi rozpocznie się w sobotę, 15 maja o godz. 17:00. Nie zaplanowano transmisji telewizyjnej z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.

FORTUNA 1 LIGA w GOL24

Więcej o 1. LIDZE - newsy, wyniki, terminarz, tabela, strzelcy

Co sezon wszystkie kluby dokonują od kilku do kilkunastu transferów. Wielu z nich żałują. Zobaczcie, którzy zawodnicy pozyskani latem lub zimą zupełnie się nie sprawdzili.

Najgorsze transfery w Ekstraklasie. Na tych piłkarzy przepal...