0 1 połowa

Miedź Legnica

0

0 1 połowa

• Koniec meczu! Na koniec roku 2018 Korona Kielce remisuje bezbramkowo z Miedzią Legnica!

• Mateusz Możdżeń nie trafia w światło bramki.Zabrakło mu sporo do światła bramki.

• Jakub Żubrowski zostaje ukarany żółtą kartką.

• Jakub Żubrowski trafia prosto w mur.... kompletnie zmarnowana okazja.

• Bartczak fauluje pod swoim polem karnym! Będzie bardzo groźna okazja!

• Od kilku minut nic kompletnie się nie dzieje. Brakuje chęci i zaangażowania.

• Potężne uderzenie Camary, ale piłka szybuje nad bramką!

• Zmiana także u gospodarzy. Zlatko Janjić zmieniony przez Marcina Cebulę.

• Mateusz Piątkowski wchodzi w miejsce Mateusza Szczepaniaka.

• Rymaniak mocno dograł w pole karne, tylko że Gardawski nie zdołał dopaść do piłki.

• Mocny strzał Kovacevicia, ale piłka szybuje nad bramką.

• Elhadji Diaw również melduje się na murawie, a zmienia Kena Kallaste.

• Podwójna zmiana w Koronie. Wato Arweladze schodzi,a wchodzi Felicio Brown.

• Co wyprawia w bramce Miśkiewicz! Kolejne uderzenie Forsella po krótkim rogu, ale bramkarz Korony jest dzisiaj nieomylny!

• Forsell znakomicie urwał się rywalom, oddał bardzo groźny strzał, tylko że znowu na posterunku był Miśkiewicz.

• Elia Soriano próbował strzału przewrotką, ale kompletnie to mu się nie udało.

• Borja Fernandez notuje świetny, techniczny strzał, który znowu zostaje odbity przez bramkarza Miedzi!

• Zieliński znakomicie dograł w pole karne, tam z najbliższej odległości uderza Ojamaa, którego strzał odbija Miśkiewicz.

• Anton Kanibołocki zdołał obronić strzał Wato Arweladze. W Kielcach dalej mamy 0:0.

• Płaskie uderzenie Camary, ale MIśkeiwicz zdołał odbić piłkę końcówkami palców.

• Piotr Lasyk gwiżdże i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszych 45 minut! Jak na razie oglądamy bardzo bezbarwny remis...

• Strzał w środek bramki Soriano. Golkiper MIedzi nie miał żadnych problemów z obroną.

• Płaskie dośrodkowanie Camary, lecz piłka zostaje wybita przez defensorów gospodarzy.

• Oba zespoły nie mają kompletnie pomysłu jak zaatakować bramkę rywala. Tworzą ciekawą akcję do 16 metra, a później jest kompletny chaos.

• Aleksander Milijković za brzydki faul ogląda żółtą kartkę.

• Pettieri Forsell świetnie minął rywali, wpadł w pole karne, ale przy dograniu zabrakło mu dokładności.

• Rzut rożny dla Korony, po który goście rozpoczną grę od bramki.

• Wato Arweladze uderzył sprzed pola karnego, jednak Anton Kanibołocki zdołał odbić lecącą piłkę.

• Fin bardzo źle dograł i goście stracili szansę na zdobycie bramki.

• Zawodnik Miedzi został sfaulowany niedaleko pola karnego rywala. Będzie, więc okazja dla Forsella.

• Korona zbyt długo rozgrywała piłkę i akcja straciła szansę na powodzenie.

• Bartosz Rymianiak dograł w pole karne, ale Mateusz Możdżeń uderza bardzo nieczysto i ponad bramkę.

• Mateusz Możdzeń uderza, ale piłka leci tuż obok bramki.

• Gardawski ratuje swój zespół przed stratą bramki, wybijając piłkę na aut. Henrik Ojamaa już czaił się, aby wyjść sam na sam z Miśkiewiczem.

• Kornel Osyra próbował odebrać piłkę na 30 metrze od bramki rywala, ale zdołał tylko sfaulować gracza Korony.

• Znowu górą był Michał Miśkiewicz, który broni strzał Borjy Fernandeza.

• Groźne uderzenie Kornela Osyry, tylko że na posterunku był Michał Miśkiewicz, który wybija piłkę

• Camara minął kilku rywala, wpadł w pole karne, ale nie udało mu się oddać strzału.

• Pierwszy gwizdek poprzedziła jeszcze minuta ciszy upamiętniająca katastrofę w czeskiej kopalni. Teraz już Piotr Lasyk mógł rozpocząć mecz!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Miedź Legnica znajdowała się w bardzo złej sytuacji, jednak trzy mecze bez porażki pozwoliło im dodać w swoje szeregi troszkę optymizmu. Jeżeli dzisiaj uda im się wygrać to odskoczą od strefy spadkowej na 6 punktów.

• Dzień dobry Państwu! Z Tej strony nisko kłania się Bartłomiej Modzelewski! Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Korona gościć będzie beniaminka Lotto Ekstraklasy - Miedź Legnica.