Korona Kielce przegrała z Legią Warszawa 1:2 w Centralnej Lidze Juniorów do 18 lat. Znowu cios w ostatniej minucie [ZDJĘCIA]

Dorota Kułaga
W rozegranym w Kielcach meczu Centralnej Ligi Juniorów do 18 lat Korona Kielce przegrała z Legią Warszawa 1:2.Korona Kielce U18 - Legia Warszawa U18 1:2 (1:1)Bramki: Miłosz Strzeboński 9 - Bartosz Wicenciak 31, Jordan Majchrzak 90.Korona: Mamla - Kiełb, Dela, Świecarz (59’ Przybysławski), Płocica - Strzeboński, Słabosz (59’ K. Turek), Cukrowski, Zwoźny, Walkowiak (75’ Kośmider) - Majewski.Legia (skład wyjściowy): Kikolski - Staniszewski, Czajkowski, Rytelewski, Bednarz, Munik, Strzałek, Kochanowski, Majchrzak, Wicenciak, Pierzak.Korona objęła prowadzenie w 9 minucie. Centrę Cukrowskiego wykorzystał Strzeboński i pokonał Kikolskiego. Legia wyrównała w 31 minucie. Później Korona miała okazje do strzelenia drugiego gola, ale zabrakło precyzji. Goście w 90 minucie zadali natomiast drugi cios - autorem zwycięskiego trafienia był Jordan Majchrzak. Korona bardzo żałowała straconego punktu, bo teraz każda zdobycz w walce o utrzymanie jest bezcenna. Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach. Fot. Aleksander Piekarski