Korona Kielce - Tur Turek 1:0 (zdjęcia, video)

Redakcja
Cezary Wilk manifestuje swoją radość po golu dla Korony w 80 minucie meczu.
Cezary Wilk manifestuje swoją radość po golu dla Korony w 80 minucie meczu. S. Stachura
Pierwszoligowi piłkarze Korony odnieśli pierwsze wiosenne zwycięstwo pokonując 1:0 Tura Turek.

Zwycięskiego gola dla kielczan strzelił defensywny pomocnik Cezary Wilk w 80 minucie meczu. Nie było to najlepsze spotkanie w wykonaniu Korony, która grała nerwowo, ale najważniejsze, że zwycięskie. Dopisali też kibice, których na stadionie zasiadło 9864.

Jesienią, właśnie od wyjazdowego meczu z Turem w Turku wygranym 1:0, zaczęła się dobra passa Korony. Oby rozegrany w Wielką Sobotę mecz był takim przełamaniem na wiosnę.