Echo Dnia

Korona Kielce wygrała z Lechem Poznań 3:2 w Centralnej Lidze Juniorów do 18 lat i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski! [ZDJĘCIA, WIDEO]

W meczu Centralnej Ligi Juniorów Korona Kielce wygrała u siebie z Lechem Poznań i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski. Do 80 minuty prowadziła 3:0,

Zdjęcia Dorota Kułaga

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/123] Następne

Korona Kielce wygrała z Lechem Poznań 3:2 w Centralnej Lidze Juniorów do 18 lat i jest coraz bliżej mistrzostwa Polski! [WIDEO, DUŻO ZDJĘĆ]

Do 80 minuty prowadziła 3:0, ale w końcówce rozprężenie w szeregach defensywy gospodarzy wykorzystał Lech i zdobył dwie bramki. Zwycięstwo kielczan nie było jednak zagrożone.
-Wygraliśmy zasłużenie, zrobiliśmy kolejny krok do mistrzostwa. Niepotrzebnie tylko doszło do nerwowej końcówki - mówił Marek Mierzwa, trener Korony.

Korona Kielce – Lech Poznań 3:2 (2:0)
Bramki: Daniel Szelągowski 23 z karnego, Kacper Rogoziński 45, ArturPiróg 63 – Kacper Wachowiak 80, Jakub Białczyk 90+3.
Korona: Sokół – Gawlik, Bartosiak (80. Świderski), Bujak, D. Lisowski – Prętnik, Petrović (80. J. Gurski) – J. Górski (86. Sowiński), Szelągowski, Piróg – Rogoziński.