Korona Kielce zremisowała z Piastem Gliwice w meczu Ekstraklasy (WIDEO, zdjęcia)

dor, saw
W meczu 21. kolejki Lotto Ekstraklasy Korona Kielce zremisowała na Kolporter Arenie z Piastem Gliwice 1:1.

Korona Kielce – Piast Gliwice 1:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Konstantin Vassiljev 85, 1:1 Nika Kaczarawa 89.

Korona: Gostomski – Rymaniak Ż, Dejmek, Kovacević, Kallaste (46. Kosakiewicz) – Jukić (63. Aankour), Żubrowski, Cebula (77. Soriano), Cvijanović, Kiełb – Kaczarawa.

Piast: Rusov – Konczkowski, Herbert, Sedlar Ż, Pietrowski – Mateusz Mak Ż (77. Vassiljev), Dziczek, Bukata, Jagiełło (90. Badia)- Jankowski – Papadopulos (58. Angielski).

Sędziował: Mariusz Złotek ze Stalowej Woli. Widzów: 5277.

W dwóch wcześniejszych pojedynkach Korona straciła osiem bramek. W meczu z Piastem trener Gino Lettieri wrócił do sprawdzonego zestawienia defensywy – z Dejmkiem i Kovaceviciem na środku obrony. Na ławce spotkanie zaczął Diaw, który z Arką Gdynia i Jagiellonią Białystok zagrał bardzo słabo.

W Piaście w wyjściowym składzie zabrakło Konstantina Vassilijeva, co było sporym zaskoczeniem. Na ławce rezerwowych był także Karol Angielski, były gracz Korony.

Pierwsze 30 minut to uważna gra obu drużyn w destrukcji. Z sytuacji Korony warto odnotować bardzo ładny, ale niecelny strzał przewrotką Niki Kaczarawy. Strzał odpowiedział groźnym uderzeniem Martina Bukaty w 32 minucie, który z problemami obronił Maciej Gostomski.

W 44 minucie po dośrodkowaniu Gorana Cvijanovicia z rzutu rożnego przed szansą zdobycia branki stanął Bartosz Rymaniak, ale jego strzał głową był niecelny.

W 49 minucie uderzał Goran Cvijanović, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Dobrivoja Rusova. W 50 minucie w jednym z pojedynków urazu głowy doznał Bartosz Rymaniak. Był opatrywany przez lekarza, ale wrócił na boisko w specjalnej opasce na głowie.

Aż trudno uwierzyć, że w 54 minucie Korona nie objęła prowadzenia. Po akcji Rymaniaka najpierw strzelał Kaczarawa, a później Jacek Kiełb. W obu przypadkach świetnie interweniował Rusov.

W 63 minucie na boisko wszedł Nabil Aankour, który miał długą przerwę spowodowaną kontuzją. Po raz ostatni zagrał w szóstej kolejce w meczu z Piastem Gliwice, a było to 19 sierpnia.

W 83 minucie po szybkiej akcji z pierwszej piłki uderzał Nika Kaczarawa – nad poprzeczką. W 85 minucie Piast zadał decydujący cios. Sam na sam wyszedł wprowadzony kilka minut wcześniej Konstantin Vassiljev. Uderzył po ziemi, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Korona wyrównała w 89 minucie po strzale Niki Kaczarawy.

Końcówka meczu była niezwykle emocjonująca, bo obydwie drużyny za wszelką cenę chciały zdobyć komplet punktów. Wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się remisem 1:1. Korona zakończyła piłkarską jesień z dorobkiem 31 punktów. /Dor/, /Saw/

ZOBACZ: KOBIETY O TYM IMIENIU SĄ NAJWIERNIEJSZYMI PARTNERKAMI [LISTA]

Komentarze 29

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

G
Gość

PYTAM SIĘ ZNAWCÓW  PIŁKARSKICH . A CZYM SIĘ RÓŻNI DZIŚ KORONA   PO SPRZEDANIU  OD  TYCH  LAT   SPRZED  SPRZEDANIA -np ,2 ,5 ,8 lat temu?,    pytam się nie złośliwie tylko  z niewiedzy.

d
dm

Opadła drużyna z sił,pora na zasłużony odpoczynek,Wesołych Świąt

a
azazel

Radzio Dejmek to jest zwrotny jak beczkowóz z szambem.

g
gosc
W dniu 16.12.2017 o 17:25, Gość napisał:

NO  od  ostatnich   lat cieszymy się jak nie z 8 ,-to z 14 ,lub 13 miejsca -i tylko  tyle  stać  KORONE  ,      a miesiąc  temu  jakie nadzieje były , mieli  wszyscy  i marzenia na puchary  i nawet  na mistrzostwo  -bo wygrali parę meczy ,    DZIĘKUJEMY  CI KORONO  ZA  COROCZNY  ŚRODEK  TABELI .

DOBRZE KOLEGO TEMU deb***OWI NAPISALES !! TERAZ NAPINKA TEGO SMIESZNEGO SZWABSKIEGO KLUBIKU NA PUCHAR, BEDZIE PUCHAR JAK SOBIE ULEPIA Z GLINY!!!!!!!!!!! I NIE NA WIEJSKIEJ ZABETONOWANY WIESNIAKU TYLKO NA TRZECIEJ LIDZE, I WIECEJ W TRZECIEJ LIDZE MAJA OCHOTY DO WALKI JA TE PSEUDO GWIAZDY Z KORONY! NIE BYLEM NA TYM GOWNIE ZWANYM EXTRAKLASA 7 LAT I WYCIAGNAL MNIE KOLEGA NA ARKE I UTWIERDZILEM SIE W PRZEKONANIU ZE NA TO GOWNO SZKODA CZASU A PRZEDE WSZYSTKIM KASY!!!!!!!

G
Gość
W dniu 16.12.2017 o 15:52, Marlon napisał:

Hehe ale mnie rozśmieszył burak..było nie było jesteśmy w pierwszej ósemce zespołów w Polsce a nie w jakiejs wiejskiej okręgówce co mecze na łące rozgrywa...

g
gosc
W dniu 16.12.2017 o 15:58, Koroniarz1005 napisał:

Widać już skąd jesteś...z wioski Daleszyce-tak myśałem po tym co wypisałeś..nigdy nie byłeś na meczu z taką ilości kibiców to co się odzywasz..chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy.i tak że tam internet "mata" .żegnam..

wyoBRAZ SOBIE CPUNIE ZE BYLEM NA ARCE PO SIEDMIU LATACH PRZERWY !!!!!!!!!!A WIESNIAK TO CIE SPLODZIL, TYLKO ZAPOMNIAL SIE SPUSCIC W KONICZYNE TO BY LEPIEJ ROSLA!!!!!!!!!!!! A PUKI CO TO NIE JESTEM Z DALESZYC!!!!!!!!!!!!! A NA MECZE SPARTAKUSA JEZDZE, BO WOLE SPARTAKUSA OD TEGO BETONOWEGO SZWABSKIEGO KLUBIKU ZWANEGO KORONA!!!! PRZYJEDZ JAK PRZYJEDZIE KSZO WYSTARCZY Z PIECIU Z OSTROWCA I TE PUSTE LBY PUSTAKU BEDA ZNOW POOBIJANE I PRZEZ RURKE BEDZIESZ ZARL ZE DWA MIECHY!!!!!!!!!!!!! JAK TAM BYLO W BIALYMSTOKU??????????? KIEDY ZMIANA HYMNU? BEDZIE DOICZLAND DOICZLAND ........ HA HA HA

K
Koroniarz1005
W dniu 16.12.2017 o 14:30, gosc napisał:

M
Marlon
W dniu 16.12.2017 o 14:38, Kszok napisał:

Kaliki kieleckie powinni grać z niepełnosprawnymi, może by im lepiej szło choć i tak śmiem w to wątpić.

K
Kszok

g
gosc
W dniu 16.12.2017 o 11:53, erudycja uboga napisał:

Szkoda czasu aby takie wpisy pełne agresji, szowinizmu i nienawiści komentować. Napisze krótko: Twoja erudycja pisarska jest uboga! UBLIŻASZ!!! Proponuje udać się na korepetycje z języka polskiego. I wyciszyć się, gdyż niebawem święta

TE AGRESOR , UWAZAJ DURNIU CO PISZESZ!!!!! NAPISALEM PRAWDE. A PRAWDA W MORDE KOLE IDZIE 7 TYS IDIOTOW I SKACZE BO JEDEN PEDAL KRZYKNIE KTO NIE SKACZE TEN Z OSTROWCA I TAK PRZEZ 90 MINUT . TYYLE TYCH BARANOW CPUNOW KIBOLI OBCHOSZI MECZ!!!!!!!!! A JAK PRZYJECHALO DZIADOSTWO NA MECZ DO DALESZYC MIDZY SPARTAKUSEM A KSZO TO DOBRZE ZE POLICJA URATOWALA TYCH KIBOLI KORONY BO BY IM LBY POURYWALI!!!!!!I TAK KARETKI MIALY PELNE RECE ROBOTY OPATRUJAC TYCH NIEDOJEBOW Z KIELC CO POTRAFIA TYLKO WYZYWAC I MORDY DRZEC !!!!!! NAJGORSI KIBOLE SA W KIELCACH TAKA PANUJE OPINIA O KIBOLACH KIELECKICH W CALEJ POLSCE!!!!!!!!

m
miki
W dniu 15.12.2017 o 23:42, Miki narzekacz napisał:

Miki do Zarządu Korony! Nie narzekaj człowieku, ciesz się z tego remisu! Czepiasz się Rymaniaka oraz innych, idą święta, zakop ten ,,topór wojenny". Mamy 31 pkt taki wynik bralibyśmy w ciemno na początku rozgrywek!

O czym Ty piszesz , czy potrafisz odróżnić narzekanie od faktów ?. Ja po prostu piszę o tym co widziałem na boisku , rozumiem że mieli prawo być zmęczeni , ale dociera to do Ciebie że graliśmy z jeszcze słabszym zespołem ,że każdy inny nakładł by więcej goli. Nie wiem czy byłeś na meczu , ja byłem jak na każdym innym przez kilka lat . Skoro byłeś to może widziałeś , jeśli nie to wiedz że kibice Korony rozdawali wejściówki bo oni nie chcą patrzeć na kolejną porażkę . Skoro jesteś aż tak solidny do przemów właśnie do tych kibiców . Ja idę na mecz bo gra Korona , nie Rymaniak , Możdżeń , Kiełb . Pamiętaj że Korona dla każdego z nich jest jednym z przystanków w ich przygodzie z piłką . Ile razy Ryba całował , klepał herb Korony , a jak nadarzyła się okazja prysnął do Lecha ,Śląska itp. Ja osobiście uważam że Ci obcokrajowcy dają więcej temu klubowi niż nasi rodowici zawodnicy . Tak więc ( marudero) jak zawodnikom , trenerom , zarządowi tak i Tobie życzę wesołych Świąt i jeszcze więcej lepszych wyników naszej Korony w Nowym Roku 2018-tym.

R
Robs

Bardzo dobra runda w wykonaniu Korony!!!,ludzie którzy piszą takie głupoty nie są kibicami naszego klubu,tylko zazdrosnymi pajacami z podkieleckiej gminy,Wszystko idzie w dobrą strone,klub ma płynność finansową,atmosfera jest ok,wszystko jest poukładane tak jak powinno być.Za 2-3 lata będziemy w pierwszej trójce!!!

e
erudycja uboga
W dniu 16.12.2017 o 11:42, gosc napisał:

A CO deb***U ZNOW MORDE PRZEZ CALY MECZ Z MLYNA DARLES KTO NIE SKACZE TEN Z OSTROWCA ? TYLE TYLKO POTRAFISZ Z TYMI DZIECMI Z MLYNA!!!! IDIOTO BEZMOZGOWCU!!!!! KIEDY BEDZIESZ SPIEWAL DOICZLAND DOICZLAND LIBER ALLES? SLYSZALEM ZE ZMIANA HYMNU W TYM SMIESZNYM KLUBIKU, FASZYSTOWSKIE ECHO JUZ DZIALA W KIELCACH OD DZIESIECIOLECI , NA SZCZESCIE KONIEC TEGO DZIADOWSKIEGO ECHA JUZ BLISKI!!!!

g
gosc
W dniu 16.12.2017 o 08:09, polski kibic napisał:

No to jedź na Real/Barcelonę, albo Bayern czy Arsenal jak Ci polska piłka nie odpowiada. Kolejny narzekacz się znalazł!!!!

o
obrona KORONKI

Zero szacunku do piłkarzy, także trenera, jego sztabu szkoleniowego i włodarzy KORONKI. Trzeba to nazwać to imieniu - zwykłe chamstwo, butę i pogardę do polskiego klubu wyraża/prezentuje ,,były kibic Korony"!!!!!

No cóż, głupi ma zawsze szczęście. W meczu, który der Fußball-Club Krone Kielce powinien przegrać różnicą kilku bramek, padł remis. Wir gratulieren, Herr Burdenski.

Null Respektes zu den Fußballspielern, dem ebenfalls Trainer, seine Schulungsstab und den Verwaltern der Spitze. man muss das benennen das dem Vornamen - die gewöhnliche Rüpelhaftigkeit, der Hochmut und die Verachtung in den polnischen der Klub er drückt aus - er präsentiert der ehemalige Sportfan Korony"!!!!!