Korona siódma, Celsium dziewiąte w turnieju w Skarżysku. Wygrała Stal Rzeszów (WIDEO)

/PST/
Młodzi piłkarze Korony Kielce uplasowali się na siódmej pozycji w turnieju w Skarżysku. Fot. Piotr Stańczak
Drużyna Korony Kielce zajęła siódme miejsce w halowym turnieju piłki nożnej chłopców z rocznika 2004 Celsium Cup w Skarżysku-Kamiennej. Gospodarze z UKS Celsium uplasowali się na dziewiątym.

W rozgrywkach w hali sportowej przy ulicy Sienkiewicza wzięło udział dziewięć zespołów. Organizowała je miejscowa fundacja PZU, sponsorem głównym była firma Celsium Skarżysko. Nasze drużyny w fazie finałowej rywalizowały o miejsca 7-9. Najwyższą pozycję w tym przedziale zajęli futboliści Korony. W bratobójczym pojedynku pokonali m.in. UKS Celsium 5:0. W innym spotkaniu tej fazy ograli Motor Lublin 2:1. Najlepszym bramkarzem imprezy został "koroniarz" Olaf Tomasik.

Klasyfikacja końcowa: 1. Stal Rzeszów, 2. ŁKS Łódź, 3. Raków Częstochowa, 4. Górnik Łęczna, 5. Stal Mielec, 6. Ruch Chorzów, 7. Korona Kielce, 8. Motor Lublin, 9. UKS Celsium Skarżysko.