Korona Tenis Kielce zdobyła brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski do 12 lat

/dor/
Zawodnicy Korony Tenis Kielce, od lewej: Aleksander Borzych, Sebastian Sowa, Piotr Kusiewicz i Piotr Wiśniewski. Archiwum prywatne
Korona Tenis Kielce potwierdziła przynależność do ścisłej krajowej czołówki zdobywając brązowy medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski do 12 lat, które odbyły się w Poznaniu.

W meczu o trzecie miejsce z drużyną Pabianic rozstrzygały wygrane sety, bo stan pojedynku wyniósł 3:3. Przewagą 8-7 wygrali kielczanie i oni zdobyli puchar za trzecie miejsce.

Korona zanotowała w tym roku największy sukces od wielu lat zdobywając w zimie wicemistrzostwo Polski. Ponadto Aleksander Borzych i Piotr Wiśniewski awansowali do turnieju Super Masters. Korona Tenis zdobyła także "brąz" w letniej edycji Drużynowych Mistrzostw Polski. Trenerem tenisistów jest Radosław Gładyś, a trenerem przygotowania fizycznego Agnieszka Wrona z KKL Kielce.